مخالفت تیم‌های اماراتی با قهرمانی تیم صدرنشین

۱۰ تیم اماراتی درباره سرنوشت این فصل از رقابت های لیگ این کشور نظر داده اند که ۹ تا از آنها راضی به قهرمانی تیم صدرنشین نیستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در شرایطی که شیوع ویروس کرونا فوتبال را تقریبا در تمامی کشورهای دنیا مختل کرده، موضوعی که در همه لیگ ها مطرح است، تصمیم گیری برای سرانجام مسابقات این فصل و رتبه بندی های نهایی است.

در فوتبال امارات هم نظرات باشگاه های مختلف خواسته شده و از بین ۱۴ تیم حاضر در لیگ، ۱۰ تیم نظر خود را اعلام کرده اند. نکته جالب اینجاست که به جز تیم صدرنشین فعلی یعنی شباب الاهلی، ۹ تیم دیگر نظرات تقریبا یکسانی دارند و خواستار لغو کلی مسابقات این فصل شده اند.

شباب الاهلی دو گزینه را مدنظر دارد؛ یکی انتخاب همین تیم به عنوان قهرمان نهایی فصل و دیگر ادامه دادن مسابقات است. تیم الجزیره هم که در رده سوم لیگ است، دو گزینه پیشنهاد داده است؛ یکی برگزاری باقی مانده مسابقات و دیگری لغو کامل بازی ها. اما ۸ تیم دیگری که نظر خود را اعلام کرده اند، همگی درخواست لغو کامل مسابقات این فصل از لیگ امارات را داده اند.

به این ترتیب، همانطور که قابل پیش بینی بود، هیچ تیمی به جز شباب الاهلی، قهرمانی را حق تیم صدرنشین نمی داند و باید دید در آینده فدراسیون فوتبال امارات چه تصمیمی برای سرنوشت رقابت های این فصل از لیگ خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

شرط برگزاری ادامه لیگ برتر فوتبال

تگ ها


الجزیره امارات الاهلی فوتبال جهان لیگ فوتبال امارات الشباب العین فوتبال