مخالفت سرمربی پرسپولیس با جدایی علی علیپور

به دنبال اعتراضات هواداران پرسپولیس، علی علیپور از تصمیمش در خصوص جدایی از جمع سرخپوشان خبر داد که گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی این تیم با جدایی وی مخالفت کرده است...

به دنبال اعتراضات هواداران پرسپولیس، علی علیپور از تصمیمش در خصوص جدایی از جمع سرخپوشان خبر داد که گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی این تیم با جدایی وی مخالفت کرده است

به گزارش مدال ، علی علیپور در دو هفته ابتدایی رقابت های لیگ برتر موفق به گلزنی نشد تا هواداران پرسپولیس پس از باخت یک بر صفر جمعه گذشته این تیم مقابل تراکتور، لب به انتقاد از مهاجم پرسپولیس بگشایند.
علیپور که در زمان نقل و انتقالات تابستانی پیشنهادات جدی و خوبی از تیم های اروپایی داشت در صفحه شخصی خود در فضای مجازی به انتقاد هواداران واکنش نشان داد. 
مهاجم پرسپولیس که در لیست ۲۳ نفره تیم ملی فوتبال برای بازی با هنگ کنگ نیز حضور ندارد خطاب به مسئولان باشگاه و هواداران پرسپولیس اعلام کرده خواهان جدایی از جمع سرخپوشان پایتخت است.
علیپور که به نظر می رسد از انتقاد هواداران پرسپولیس دلخور است در حالی تمایل خود را برای جدایی از این تیم اعلام کرده که گابریل کالدرون و مسئولان باشگاه با رفتن او مخالفت کرده اند.
سرمربی پرسپولیس به مدیران این تیم اعلام کرده که تیم خود را بسته است و نمی خواهد هیچ بازیکنی از جمله علی علیپور را از دست بدهد.

بیشتر بخوانید:

بررسی انتقاد عجیب و حساب‌نشده مایلی‌کهن علیه انصاری‌فرد

تگ ها


پرسپولیس علی علیپور جدایی علی علیپور گابریل کالدرون لیگ برتر فوتبال ایران