مخالفت قاطع ستاره آرژانتینی با انتقال به آرسنال

اسپورت مدیاست مدعی شد لائوتارو مارتینز هیچ علاقه ای به حضور در آرسنال ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، لائوتارو مارتینز در قرارداد خود با اینتر بندی ۱۱۱ میلیون یورویی دارد که به واسطه آن هر باشگاهی می‌تواند با پرداخت آن، ستاره آرژانتینی را به خدمت بگیرد. با این حال تلگراف در روزهای اخیر مدعی شد که باشگاه آرسنال قصد دارد با وارد کردن هکتور بیرین، شرایط را برای جذب لائوتارو فراهم کند.

با این حال حتی اگر توپچی ها موفق شوند قیمت لائوتارو مارتینز را کاهش دهند و برای جذب او اقدام کنند، بعید به نظر می‌رسد که خود این مهاجم آرژانتینی راضی به حضور در این تیم شود. در واقع مارکو بارزاگی، کارشناس نقل و انتقالاتی اسپورت مدیاست مدعی شده که لائوتارو تنها برای حضور در یکی از سه تیم بزرگ اسپانیا اینتر را ترک خواهد کرد.

در واقع لائوتارو مصمم است که در صورت ترک نراتزوری راهی یکی از تیم‌های رئال مادرید، بارسلونا یا اتلتیکو مادرید شود. از طرفی آینده این ستاره آرژانتینی که ماه آینده ۲۴ ساله خواهد شد همچنان روی هواست زیرا قرارداد او با اینتر در سال ۲۰۲۳ به پایان می‌رسد. این در حالی است که گزارشات حاکی از آن بوده که مذاکرات بین مدیر برنامه او و نراتزوری برای تمدید قرارداد خیلی خوب پیش نمی‌رود.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ لائوتارو مارتینز اینتر میلان آرسنال