مخالفت لیورپول با حضور صلاح در تیم ملی مصر

محمد صلاح برای همراهی تیم ملی مصر در بازی برابر آنگولا که قرار است در قاهره برگزار شود، به مشکل خورده است....

به گزارش "ورزش سه"، بر اساس ادعای رسانه‌های انگلیسی، به نظر می‌رسد باشگاه لیورپول به صلاح محمد صلاح  اجازه همراهی تیم ملی فوتبال مصر در بازی‌‌ ماه آینده با آنگولا در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را نخواهد داد. مصر قرار است در تاریخ ۲ سپتامبر(۱۲ شهریور) با آنگولا در شهر قاهره بازی کند و سه روز بعد برای تقابل با گابن راهی این کشور خواهد شد.

سران لیورپول به خاطر قوانین سخت‌گیرانه دولت انگلیس برای ورود مسافران خارجی به این کشور، تمایلی ندارند ستاره مصری خود را فعلاً راهی مصر کنند چون او در برگشت باید قرنطینه شود و در این صورت چند بازی لیورپول را از دست خواهد داد. مصر در حال حاضر جزو کشورهایی است که در لیست قرمز سفر به بریتانیا قرار دارند.

آنها اما مشکلی با حضور وی در بازی با گابن ندارند چرا که گابن برخلاف مصر در لیست قرمز بریتانیایی‌ها نیست و در بازگشت این بازیکن به انگلیس نیاز به قرنطینه شدن ندارد. صلاح  که در سال ۲۰۱۹ به عنوان کاپیتان تیم ملی کشورش انتخاب شد، از زمان اولین بازی‌اش برای مصر که ۱۰ سال پیش بود، تاکنون در ۷۰ بازی ۴۵ گل به ثمر رسانده است.

در همین رابطه نشریه «میرر» خبر داد که باشگاه‌های لیگ برتر انگلیس در حال لابی کردن با مسؤلین مربوطه هستند تا بازیکنان از قوانین فعلی قرنطینه معاف شوند و اطمینان حاصل شود که هیچ مسابقه‌ای را بعد از بازی‌های ملی و در بازگشت به انگلیس از دست نخواهند داد.

تگ ها


تیم ملی مصر محمد صلاح لیورپول