مخالفت مدیر سابق بارسلونا با بازگشت نیمار

تونی فرکسا یکی از مدیران پیشین بارسلونا از تمایل سران این باشگاه به جذب نیمار ابراز تعجب و از امیدواری خود برای رخ ندادن این انتقال صحبت کرد....

تونی فرکسا یکی از مدیران پیشین بارسلونا از تمایل سران این باشگاه به جذب نیمار ابراز تعجب و از امیدواری خود برای رخ ندادن این انتقال صحبت کرد.

به گزارش مدال؛ کمتر از یک هفته به پایان مهلت نقل‌وانتقالات تابستانی در اروپا زمان باقی مانده و مسئولان باشگاه بارسلونا امیدوارند که بتواند در این مدت کوتاه مهاجم جدایی‌طلب پاری‌سن‌ژرمن را به نیوکمپ بازگرداند. این در حالی‌ست که روز گذشته «خاویر بورداس» - یکی از مدیران بلوگرانا - درباره پرونده جذب «نیمار جونیور» اعلام کرد که آبی‌اناری‌ها به جذب او بسیار نزدیک شده‌اند.

با این وجود «تونی فرکسا» یکی از مدیران پیشین بارسلونا در مصاحبه با «رادیو مارکا» از این مسئله ابراز تعجب کرد و گفت: «آنچه به انجام آن نزدیک شده‌ایم به خطر انداختن پروژه ورزشی و ثبات اقتصادی‌مان است. نمی‌دانم چرا به نیمار علاقه وجود دارد اما فکر می‌کنم در بارسلونا به او علاقه‌ای نباشد. امیدوارم همه چیز دروغ باشد.»

روز گذشته نمایندگان بارسلونا از جمله آبیدال باز هم به پاریس سفر کردند و طبق گزارش «لوپاریسین» پیشنهاد جدید بارسا مبنی بر عثمان دمبله+سمدو+100 میلیون یورو را به PSG ارائه کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

رئیس لالیگا: حضور نیمار و رونالدو در لالیگا به اندازه مسی اهمیت ندارد