مخالفت گل‌محمدی با ترانسفر بازیکنان اصلی پرسپولیس جز یک نفر!

سرمربی پرسپولیس با ترانسفر بازیکنان اصلی خود در نقل و انتقالات تابستانی بطور قطع مخالفت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، یحیی گل محمدی پس از قهرمانی با پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر، لیست خرید خود را برای جذب هفت بازیکن به مسئولان این باشگاه اعلام کرده است تا آنها قبل از شروع دوباره رقابت های لیگ قهرمانان آسیا که بصورت متمرکز از ۲۵ مهر در کشور قطر برگزار می شود را جذب کنند.

سرمربی سرخپوشان پایتخت در حالی لیست خرید خود را به این باشگاه ارائه کرده که برای حضور انها باید اسم چند بازیکن را خط بزند تا لیست را برای تازه واردها باز کند. لیست مازادی که بیشتر انها در فصل نوزدهم لیگ برتر مصدوم بودند یا طعم نیمکت نشینی را تجربه کردند.

با این حال سرمربی پرسپولیس مخالفت قطعی خود را با جدایی بازیکنان اصلی این تیم اعلام کرده است. بازیکنانی نظیر علی علیپور، مهدی ترابی و احمد نوراللهی که کار سختی هم برای جدایی از این باشگاه پیش روی خود ندارند.

در این بین، گل محمدی بشار رسن را نیز با توجه به قرارداد سنگینی که به دلیل ارزش رلاری آن روی دست باشگاه می گذارد را به مسئولان پرسپولیس واگذار کرده است تا در صورت توافق بر سر مسائل مالی بتوانند او را نیز حفظ کنند.

این در حالیست که علیپور و ترابی پیشنهادات رسمی از چند باشگاه اروپایی و آسیایی دریافت کرده اند و صحبت هایی درباره ترانسفر آنها نیز به گوش می رسد.

بیشتر بخوانید:

رادو: خیال هواداران راحت، من حرفه ای هستم!

بشار رسن تنها بازیکن شایسته عراق برای بازی در اروپا است

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس باشگاه پرسپولیس فوتبال ایران یحیی گل محمدی فوتبال