مخالف سرمربی تیم ملی در تراکتورسازی/ اسدی، کی روش، شجاعی، دژاگه و دیگر هیچ!

شب گذشته خبر مدیرعاملی علیرضا اسدر در تیم تراکتورسازی منتشر شد. به گزارش خبرنگار سایت مدال، با استعفای زودهنگام ......

شب گذشته خبر مدیرعاملی علیرضا اسدر در تیم تراکتورسازی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار سایت مدال، با استعفای زودهنگام صادق درودگر از مدیرعاملی تیم تراکتورسازی، علیرضا اسدی دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال جاشنین او شد.
تراکتورسازان که پیش از آغاز فصل به بخش خصوصی واگذار شدند و محمدرضا زنوزی این تیم را خریداری کرد تا پرشورها بعد از یک فصل کابوس وار، یک فصل خوب را برای تیم شان پیش بینی کنند.
نگاهی به وضعیت فصل گذشته تیم تراکتورسازی نشان می دهد که نتایج کسب شده این تیم اصلا در شان سرخ های تبریزی نبود. تراکتورسازی در فصل گذشته دو سرمربی متفاوت را تجربه کرد و در نهایت فصل را با 34 امتیاز و جایگاه دهمی به پایان رساندند؛

تراکتور در زمان گل محمدی

تیم تراکتورسازی در 19 بازی لیگ برتر با هدایت یحیی گل محمدی به میدان رفت که حاصل آن 8 باخت، 6 تساوی، 5 برد و 21 امتیاز بود. این نتایج در حالی رقم خورد که می دانیم تیم تراکتور در ابتدای فصل نتوانست بازیکنی جذب کند تا نقل و انتقالات نیم فصل دوم فرا رسید و محرومیت این باشگاه به اتمام رسید. گل محمدی با میانگین امتیازی 1.1 در هر بازی در نهایت با پشت سر گذاشتن 4 دیدار از نیم فصل دوم از جمع تراکتورسازان جدا شد.
این مربی در جام حذفی دو تیم پدیده و فجر سپاسی را پشت سرگذاشت اما در مقابل استقلال خوزستان در ضربات پنالتی، نتیجه را واگذار کرد.

تراکتور در زمان ساغلام

تیم تراکتورسازی تحت هدایت آرتور ساغلام ترک، در 9 دیدار لیگ برتری به مصاف رقبا رفت که نتیجه آن 4 باخت، 3 تساوی، 2 برد و 9 امتیاز بود. میانگین امتیازی ساغلام در لیگ برتر به ازای هر بازی یک امتیاز بوده است و این در حالی است که تیم تراکتورسازی در نیم فصل دوم با جذب نفراتی چون مارتینز، احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی فر، رضا شربتی، مهدی مهدی پور و ارسلان مطهری تقویت شده بود.
اوج نتایج بد تراکتور در فصل گذشته در لیگ قهرمانان آسیا رقم خورد جایی که این تیم از 6 دیدار گروهی 4 باخت و 2 تساوی کسب کرد و با دو امتیاز در گروه A این رقابت ها چهارم شد و از صعود به مرحله حذفی بازماند تا در نهایت آجرلو از سمت مدیر عاملی باشگاه تراکتورسازی کنار گذاشته شود و الیاسی جای او را بگیرد.

فصل جدید، تغییرات جدید

در فصل جدید، بعد از آنکه زنوزی مالکیت باشگاه را بر عهده گرفت صادق درودگر به سمت مدیرعاملی این تیم منصوب شد. تراکتورسازان بعد از انکه جان توشاک با رزومه را به عنوان سرمربی به تبریز آوردند با خرید پر سر و صدای دو کاپیتان تیم ملی یعنی مسعود شجاعی و اشکان دژاگه، نوید آغاز فصلی خوب را به هواداران شان دادند اما در سه هفته گذشته، اوضاع بر وفق مرادشان نبوده و این تیم با کسب 2 امتیاز از سه دیدار گذشته در لیگ هجدهم، اکنون در جایگاه پانزدهم قرار دارند و بعد از باخت 3 بر صفر هفته گذشته در آزادی، مقابل استقلال، این هفته در تبریز به مصاف سایپا می روند.

اسدی، کی روش، شجاعی، دژاگه و دیگر هیچ!

شب گذشته با استعفای درودگر از مدیرعاملی تیم تراکتورسازی، علیرضا اسدی جانشین وی شد. موضع قابل توجه اولا تغییر بی دلیل در تیم تراکتورسازی در ابتدای فصل است و چالش دوم به شخص اسدی برمی گردد.
علیرضا اسدی از زمان حضور در فدراسیون فوتبال رابطه خوبی با کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی نداشته و ندارد. کش و مکش های این دو نفر را همه به خاطر دارند و دعواهای پیاپی که در نهایت به رفتن اسدی منجر شد. حالا اسدی مدیرعامل تیمی است که کاپیتان های تیم کی روش در آن توپ می زنند و این سوال پیش می آید که آیا باز هم شاهد جدال های اسدی-کی روش خواهیم بود؟

تگ ها


Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال