مخیتاریان: برای جانشینی سانچز به آرسنال نیامدم

هنریک مخیتاریان در مصاحبه خود باFFTاز این گفته که برای جانشینی سانچز راهی امارات نشده است و قصد دارد نامش را در تاریخ آرسنال جاویدان سازد ......

هنریک مخیتاریان در مصاحبه خود با FFT از این گفته که برای جانشینی سانچز راهی امارات نشده است و قصد دارد نامش را در تاریخ آرسنال جاویدان سازد.

در نقل و انتقالات ژانویه 2018، الکسیس سانچز از آرسنال به منچستریونایتد پیوست و هنریک مخیتاریان نیز مسیر بر عکس را طی کرد. با این حال هافبک ارمنستانی توپچی ها می گوید که به خواست خودش راهی شمال لندن شده است.

هنگامی که شنیدم می توانم از منچستریونایتد به آرسنال بروم، گفتم: «بله، می خواهم این کار را بکنم». حتی دوباره به این مسئله یا این که شاید نیازی به رفتن نباشد، فکر نکردم. گفتم: «نه، می خواهم بروم. می خواهم فرصت بیشتری برای بازی کردن داشته باشم؛ می خواهم از انجام فوتبال تهاجمی و رو به جلو لذت ببرم». تصمیم درستی گرفتم که به اینجا بیایم. من برای جانشینی کسی به اینجا نیامدم. همه از این می گویند که من بخشی از قرارداد الکسیس سانچز بودم اما این موضوع حقیقت ندارد چون او به انتهای قراردادش نزدیک می شد. اگر او آمدن به منچستریونایتد را انتخاب نمی کرد، تا تابستان در آرسنال می ماند.

او با اشاره به تفاوت های میان خود و سانچز، بار دیگر از رویای دیرینه خود برای بازی کردن در آرسنال گفت: 

همه چیز بستگی به من داشت؛ نمی گویم که نقش مهمی در این معامله داشتم اما می خواهم همه بدانند که من بخشی از قرارداد الکسیس سانچز نبودم. به آرسنال آمدم چون آرسن ونگر مرا می خواست؛ نه این که او بخواهد مرا جانشین کسی کند. من و سانچز بازیکنان متفاوتی هستیم؛ شخصیت، توانایی و مهارت های مان فرق می کند. تمام تلاشم را برای دستیابی به بیشترین دستاورد ممکن برای باشگاه انجام خواهم داد. می خواهم نام خود را به عنوان اسطوره ای برای آرسنال ثبت کنم چون انتقال به تیمی که از کودکی رویای بازی در آن را داشته اید، آسان نیست.

تگ ها


اخبار روز هنریک مخیتاریان آرسنال لیگ برتر فوتبال