مخیتاریان جانشین بلندمدت وین رونی

یان رایت، اسطوره باشگاه منچستریونایتد معتقد است که هنریک مخیتاریان، جانشین مناسبی برای وین رونی در ترکیب اصلی یونایتد است ......

یان رایت، اسطوره باشگاه منچستریونایتد معتقد است که هنریک مخیتاریان، جانشین مناسبی برای وین رونی در ترکیب اصلی یونایتد است ...
یان رایت، اسطوره باشگاه منچستریونایتد معتقد است که هنریک مخیتاریان، جانشین مناسبی برای وین رونی در ترکیب اصلی یونایتد است.
 
به گزارش مدال  به  نقل از "ورزش سه"، هافبک ارمنی در تابستان به جمع بازیکنان یونایتد اضافه شد. در ابتدای حضورش او نیمکت نشین بود و به ندرت توسط مورینیو به کار گرفته می شد ولی رفته رفته به اوج بازگشت و حالا بسیار درخشان ظاهر شده است. یان رایت نیز معتقد است که او جانشین بلند مدت وین رونی، کاپیتان یونایتد است که این فصل بیشتر نیمکت نشین بوده است.
 
او گفت:" یونایتد شروع خوبی نداشت و سعی داشت که عملکرد خوبی داشته باشد. مورینیو سعی داشت بهترین ترکیب تیمش را پیدا کند. با حضور مارکوس روخو و فیل جونز در دفاع، به نظر به ترکیب مورد نظرش رسید. پوگبا عالی بازی می کند و فکر می کنم مخیتاریان جانشین بلند مدت رونی است. می دانید که با بازیکنان با کیفیتی که در اختیار دارند، حالا می توانند رو به جلو حرکت کنند. یونایتد تا پایان فصل قطعا جزو مدعیان خواهد بود.