مدارکی که خطیر علیه شفر منتشر کرد؛ درخواست‌های شفر بخاطر الحاجی گرو

معاون باشگاه استقلال به وعده‌ای که دیروز به هواداران این تیم داده بود، عمل کرد....

به گزارش مدال، علی خطیر دیروز در جمع هواداران معترض باشگاه استقلال اعلام کرد که فایلهای دلالی وینفرد شفر سرمربی سابق این تیم را منتشر خواهد کرد. اگر چه دیروز خبری از انتشار این اسناد شد اما خطیر امروز صبح در صفحه اینستاگرامش، اسکرین شات پیغام شفر به او درباره جذب گرو را منتشر کرد.

سرمربی سابق استقلال خطاب به خطیر نوشته که گرو برای حضور در استقلال 420 هزار دلار به علاوه بندهای پاداش در قراردادش می‎خواسته اما شفر توانسته از او 20 هزار دلار تخفیف بگیرد تا این بازیکن با قراردادی 400 هزار دلاری به استقلال بیاید و البته پاداش 20 هزار دلاری هم سر جای خودش باشد.

نکته مبهم این پیغام جایی است که شفر به 20 بازی اشاره کرده و معلوم نیست گرو این رقم را برای 20 بازی در استقلال پیشنهاد داده یا نه. به نظر می رسد طبق درخواست شفر و البته گرو، فعال سازی بند پاداش گرو بعد از این  20 بازی صورت بگیرد. ضمنا سرمربی سابق استقلال به خطیر گفته که الحاجی پاداش بازی در لیگ قهرمانان و گلزنی و پاس گل هم می خواهد. او از خطیر خواسته هر چه زودتر با این بازیکن قرارداد بسته شود چرا که استقلال زمان ندارد و از طرف دیگر به این مهاجم برای بازی با تراکتورسازی در هفته سوم احتیاج دارد.

در بخش دیگری از این متن که سرمربی سابق استقلال گفته که گرو اعتماد به نفس بالایی دارد و پاداش درخواستی او برای گلزنی و پاس گل 20 هزار دلار است نه 15 هزار دلار

بیشتر بخوانید:

افشاگری آبی‌ها/ خطیر: سند دلالی شفر را منتشر می‌کنم

شفر: اتفاقات امروز شرم‌آور بود/ اقدام قانونی خواهم کرد

 

 

تگ ها


شفر علی خطیر معاون باشگاه استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال