مدارک جعلی سه مدیر ورزشی جنجال‌ساز شد

پس از ورود دستگاه قضایی استان خراسان رضوی به پرونده مدارک جعلی، مشخص شد که سه مدیر ورزشی نیز از این نوع مدارک بهره برده‌اند....

به گزارش مدال، پس ورود دستگاه قضایی استان به ماجرای فروش مدارک جعلی در کشور و لو رفتن مدارک جعلی و نامعتبر برخی سلبریتی ها، برخی مدیران دستگاه ها در مشهد و... تا امروز مشخص شده که سه رئیس هیئت ورزشی استان نیز از این گونه مدارک بهره برده اند.

در مورد سومین مدرک جعلی ارئه شده رئیس هیئت ورزشی، مشخص شد که رئیس هیئت مذکور، چند سال پیش مدرک کارشناسی ارشد جعلی به محل خدمت خود ارائه کرده تا بتواند بر صندلی ریاست یکی از هیئت های ورزشی تکیه بزند.

در نهایت مشخص شد فرد متخلف حتی دیپلم هم ندارد؛ چراکه در پاسخ استعلام اخذ شده از سوی آموزش و پرورش اعلام شد: شخص مورد نظر درشهریور ماه سال تحصیلی 95-94 از هنرستان کاردانش ... فارغ التحصیل نگردیده است.مراحل قضایی این پرونده نیز در شعبه مذکور در حال رسیدگی و سپری شدن است.

در حال حاضر لیست دقیقی به تفکیک استانی از این افراد در اختیار دستگاه قضایی قرار دارد و به تک به تک آن هرچند زمان آن طولانی باشد رسیدگی خواهد شد، پس متخلفان قبل از احضار به دستگاه قضایی به حراست اداره ها و... مراجعه و نسبت به بی اثر کردن مدرک اقدام نمایند.

بیشتر بخوانید:

تراکتور پرونده بیرانوند را به کمیته اخلاق می‌برد

تگ ها


تخلف مدیر فوتبال