مدارک مربیگری شفر جعلی از آب درآمد!

روزی که وینفرد شفر، پسرش را هم با خودش به استقلال آورد انتقادات بسیاری به این موضوع مطرح شد....

به گزارش خبرنگار مدال، اما این انتقادات تغییری در اصل ماجرا ایجاد نکرد و ساشا به عنوان سرجهازی پدر، شد آنالیزور استقلال! از همان ابتدای ماجرا نیز یک جای کار می لنگید چرا که ساشا هیچ کارنامه روشنی در این امر نداشت و فقط به واسطه حضور پدرش بر روی نیمکت استقلال سر از تیم بزرگ پایتخت درآورده بود.
امروز برخی منابع خبری از جعلی بودن مدرک مربیگیر و آنالیزوری ساشا خبر داده اند. این منابع گفته اند مدارک جعلی بوده، ما شنیده بودیم که اصلا مدرکی وجود نداشته است این با آن در اصل ماجرا که ضربه خوردن استقلال از این بی تدبیری بود، فرق چندانی حاصل نمی کند. البته دبیر کمیته آموزش فدراسیون فوتبال امروز اعلام کرد که اصولا آنالیزورها نیازی به ارائه مدرک از لحاظ قانونی ندارند اما اگر ساشا شفر به هنگام عقد قرارداد مدرکی به باشگاه ارائه کرده باشد و آن مدرک جعلی بوده باشد، مسئولین استقلال می توانند در جریانات شکایت و شکایت بازی های احتمالی پدر و پسر در آینده به نفع خود استفاده کنند.
 کمیته حقوقی استقلال در هنگام عقد قرارداد تیم فنی دقیقا کجا بوده است؟! مگر نه این که یکی از وظایف این کمیته تحقیق و تقحص در درستی قراردادها و چگونگی انعقاد آن هاست؟! مگر نه این که باید مو را از ماست می کشیدند تا کمترین ضررها متوجه استقلال شود؟! 
این سوالات را البته باید مدیران باشگاه پاسخگو باشند...

تگ ها


باشگاه ساشا شفر وینفرد شفر مدارک مربیگری مدارک جعلی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال