مدافعان بایرن مونیخ یکی یکی می روند!

با جدایی نیکولاس زوله از بایرن، این باشگاه از فصل بعد هیچکدام از سه مدافع میانی فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ را در اختیار نخواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، نیکولاس زوله که قراردادش در پایان فصل ۲۲-۲۰۲۱ بوندس‌لیگا با بایرن مونیخ به پایان می‌رسد،‌ در نقل‌وانتقالات تابستانی به بروسیا دورتموند می‌پیوندد.

روز گذشته ابتدا نشریه بیلد و سپس فابریتزیو رومانو خبرنگار اسکای اسپورتس این خبر را اعلام کردند.

باشگاه بایرن پیش از این پیشنهاد تمدید قرارداد به مبلغ ۱۰ میلیون یورو را به این بازیکن ارائه کرده بود که با مخالفت او مواجه شد. این مدافع ۲۶ ساله امیدوار بود پیشنهادی ۱۵ میلیون یورویی از باشگاه بایرن دریافت کند و به همین‌خاطر، تصمیم به ترک باواریایی‌ها گرفته است.

با جدایی زوله،  او سومین مدافع میانی بایرن خواهد بود که در یکی، دو سال اخیر به‌عنوان بازیکن آزاد این تیم را ترک خواهد کرد. در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ برابر پی‌اس‌جی، بایرن با زوج ژروم بواتنگ و داوید آلابا کار را شروع کرد و سپس زوله نیز وارد زمین شد. بواتنگ و داوید آلابا به‌ترتیب راهی لیون و رئال شده‌اند و زوله نیز از فصل بعد دیگر برای بایرن بازی نخواهد کرد.

بی تردید بایرن مونیخ که تنها دایوت اوپامِکانو و لوکاس هرناندز را به‌عنوان مدافعان میانی باتجربه در اختیار دارد، تابستان پیش رو به دنبال جذب مدافعی باکیفیت خواهد بود.

تگ ها


بروسیا دورتموند نیکلاس سوله جرومی بواتنگ لیون بایرن مونیخ دیوید آلابا رئال مادرید