مدافع استقلالی، قاتل پرسپولیس و سپاهان!

مدافع باتجربه سرمه‌ای‌پوشان سیرجانی موفق شد در مقابل دیگر مدعی قهرمانی لیگ بیست و یکم هم موفق به گلزنی شد تا آمار جالبی را به ثبت برساند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آرمین سهرابیان که بعد از گذراندن محرومیت یک جلسه‌ای در هفته نخست فصل جدید، به عنوان مهره‌ای بی‌جانشین در ترکیب گل‌گهر تبدیل شده و در خط دفاعی این تیم، امیر قلعه‌نویی اعتماد زیادی به تجربه‌ی بالای او دارد، توانسته رضایت سرمربی گل‌گهری‌ها را جلب کند.

سهرابیان ۲۶ ساله که به جز موفقیت در فاز دفاعی، در خط حمله و روی ضربات ایستگاهی به کمک تیمش می‌آید، در امر گلزنی هم به گل‌گهر کمک کرده و نقش‎‌آفرین بوده است.

او در هفته چهارم مقابل پرسپولیس موفق شد گل اول بازی را به سود تیمش به ثمر برساند و هر چند سرخ‌پوشان این گل را جبران کنند اما زمینه‌ساز کسب یک امتیاز ارزشمند از دیدار بیرون از خانه برای گل‌گهر شد؛ سهرابیان این‌بار با انگیزه فراوان قصد داشت تا در مقابل دیگر مدعی قهرمانی لیگ برتر و البته تیم سابق خود بدرخشد.

سپاهان اصفهان، تیمی که از آن آرمین سهرابیان به فوتبال ایران معرفی شد و سپس در استقلال درخشید؛ سهرابیان توانست خیلی زود همبازیان سابق خود را غافلگیر کند و روی ارسال سعید صادقی توپ را به گوشه دروازه سپاهان فرستاد تا این‌چنین بعد از گلزنی مقابل پرسپولیس، دروازه دیگر مدعی لیگ بیست و یکم را هم باز کرده باشد و با ثبت ۲ گل در ۷ بازی، آمار جالب‌توجهی را به نام خود به ثبت برساند.

آمار ۲ گل در ۷ بازی در شرایطی به ثبت رسیده که سهرابیان فصل گذشته در ۳۰ بازی لیگ برتر و جام حذفی برای گل‌گهر به میدان رفت اما یکبار هم در گلزنی موفق نبود! جالب آن‌که آرمین سهرابیان در نیمه دوم دیدار روز گذشته فرصت برای دبل گلزنی داشت که شلیک دیدنی او به شکلی خطرناک دروازه سپاهان را تهدید کرد اما به گل نرفت.

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران پرسپولیس سپاهان استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال