مدافع امارات: با شکست ایران، هواداران را شادمی کنیم

عبدالعزیز هیکل مدافع تیم ملی امارات گفت که آنها با هدف کسب ۶ امتیاز برابر ایران و عراق و شادی هواداران به میدان می روند....

به گزارش "ورزش سه"، تمرینات تیم ملی فوتبال امارات برای دیدار با ایران در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود تا شاگردان فان مارویک با آمادگی کامل به مصاف ایران بروند. 

عبدالعزیز هیکل مدافع تیم ملی امارات که در غیاب محمد برغش به عنوان یکی از ارکان اصلی خط دفاعی اماراتی ها به شمار می رود، با ابراز خوشحالی از بازگشت به این تیم اعلام کرد که از تجربه خود به نفع تیم امارات استفاده می‌کند و اعلام کرد که برای انجام وظایف خود آمادگی کامل دارد.

وی بر اهمیت دو بازی بعدی امارات مقابل ایران و عراق و نیاز به کسب نتایج مطلوب به منظور افزایش شانس صعود امارات به جام جهانی تاکید کرد. بازیکن تیم ملی امارات گفت: می‌دانیم که از دو بازی آینده به شدت نیاز به امتیاز داریم و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم. از خدا می‌خواهیم در شاد کردن هواداران به ما کمک کند.

تیم‌های ملی فوتبال ایران و امارات روز ۱۵ مهر در مرحله سوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در امارات به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار از ساعت ۲۰:۱۵ و در ورزشگاه زعبیل شهر دبی، استادیوم خانگی تیم الوصل برگزار می شود.

تگ ها


امارات تیم ملی امارات