مدافع اینتر و دلداری به هواداران بعد از شکست تلخ

دیگو گودین، مدافع اروگوئه ای اینتر بعد از شکست تلخ این تیم مقابل سویا در صفحه اینستاگرام خود به این موضوع واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی‌که پیش از آغاز دیدار فینال لیگ اروپا بین دو تیم اینتر و سویا، اکثر کارشناسان فوتبال شانس تیم آنتونیو کونته را برای پیروزی و نهایتاً قهرمانی بیشتر می دانستند اما این تیم پر انگیزه خولن لوپتگی بود که با نتیجه ۳-۲ به پیروزی رسید و جام را بالای سر برد.

مدافع اروگوئه ای اینتر یعنی دیگو گودین که در بازی دیشب زنده یکی از گل‌های تیمش بود بعد از شکست تلخ مقابل سویا پیامی را برای هواداران اینتر در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. گودین در این باره نوشت: " یک فصل فشرده به پایان رسید که به‌دلیل همه اتفاقاتی که در جهان رخ داد کاملا متفاوت بود. این در حالی است که ما تلاش مان را برای بازگشت به حالت عادی ادامه می دهیم.

ما دوست داشتیم که پیروز شویم و آن را به هواداران خود هدیه دهیم اما این اتفاق امکان‌پذیر نبود. امیدوارم از تلاش و کوششی که دیشب و به طور کلی در طول فصل انجام دادیم احساس افتخار کنید. این فقط یک مکث جزئی در سفر است. این سفری است که این تیم برای ادامه رشد و دستیابی به اهدافی که یک باشگاه با چنین تاریخی شایسته آن است، به آن ادامه می دهد. اکنون ما استراحت خواهیم کرد، باتری ها را شارژ کرده و با انگیزه و شور و شوق بیشتری باز خواهیم گشت."

تگ ها


دیه گو گودین اینتر میلان