مدافع بارسا نزدیک درهای خروجی

ساموئل اومتیتی، مدافع فرانسوی بارسا برای تمدید قرارداد تقاضای رقم بالایی کرده و پیشنهاد منچستریونایتد را نیز در جیب خود دارد ......

ساموئل اومتیتی، مدافع فرانسوی بارسا برای تمدید قرارداد تقاضای رقم بالایی کرده و پیشنهاد منچستریونایتد را نیز در جیب خود دارد.
 ساموئل اومتیتی، صخره فرانسوی بارسا دو سال پیش با رقم 25 میلیون یورو از لیون جذب شد و خیلی زودتر از حد تصور توانست به ترکیب اصلی راه یابد. او را یکی از مهمترین دلایل جدایی خاویر ماسکرانو می دانند.
اومتیتی که در یورو 2016 از مراحل پایانی جام توانست به ترکیب اصلی فرانسه نیز راه یابد، حالا به یکی از مهره های ثابت تیم کشورش و همچنین بارسا تبدیل شده؛ در حالی که رقم فسخ قرارداد او تنها 60 میلیون یورو است. بارسلونا به همین دلیل به دنبال تمدید قرارداد با اوست ولی دو طرف هنوز به نتیجه مشخصی در این زمینه نرسیده اند.
طبق ادعای اسپورت و آاس، اومتیتی در پاسخ به پیشنهاد بارسا اعلام کرده است که سالانه 9 میلیون یورو دستمزد می خواهد و پیشنهاد خوب منچستریونایتد را نیز به اطلاع مسئولان باشگاه رسانده است. او به طور غیرمستقیم عنوان کرده است که اگر با درخواستش موافقت نشود، بارسا را ترک و راهی یونایتد خواهد شد؛ هرچند که مدیران بارسا خوشبین هستند که قرارداد ستاره فرانسوی خود را که تا 2021 اعتبار دارد، تمدید خواهند کرد.
یکی از راه های متقاعد کردن اومتیتی می تواند جذب گریزمان باشد. مهاجم فرانسوی اتلتیکو رابطه ای صمیمانه با اومتیتی دارد و بدون شک پیوستن او به بارسا، زمینه برای ماندنی شدن اومتیتی را نیز فراهم خواهد کرد.

تگ ها


اخبار روز بارسلونا لالیگا فوتبال