مدافع بارسا و ریسک بزرگی که برایش گران تمام شد

ساموئل اومتیتی مدافع فرانسوی بارسلونا در مذاکرات با این تیم، یک ریسک بزرگ زد که البته برایش گران تمام شد....

به گزارش "ورزش سه"، ساموئل اومتیتی طی فصول گذشته دائما با مصدومیت‌های مختلف دست و پنجه نرم کرده است. موضوعی که باعث شده این ستاره فرانسوی با فرم خوب گذشته فاصله بگیرد و جایگاه خود را در ترکیب بلوگرانا از دست بدهد و به یک نیمکت‌نشین محض تبدیل شود.

ساموئل اومتیتی که در فهرست فروش زمستانی بارسلونا قرار داشت، قراردادش را سه سال دیگر نیز تمدید کرد. مدافع فرانسوی که تا ۲۰۲۳ قرارداد داشت، در نهایت قبول کرد که ۱۰ درصد از دستمزد خود را کسر کند و در عوض قراردادش تا ۲۰۲۶ تمدید شود. 

حالا نشریه اسپورت کاتالونیا گزارشی درباره تمدید قرارداد ساموئل اومتیتی با باشگاه بارسلونا منتشر کرده که در نوع خود قابل توجه است. بر این اساس در توافق بارسلونا و اومتیتی برای تمدید قرارداد، باشگاه کاتالانی تاکید کرده که اگر این بازیکن بازی نکند، دستمزد زیادی دریافت نخواهد کرد.

اسپورت مدعی شده که ساموئل اومتیتی بعد از دریافت این پیشنهاد از سوی بارسلونا مانند همیشه به خود اعتماد داشته و فکر کرده که می‌تواند با توجه به قابلیت‌هایش به ترکیب اصلی بارسا بازگردد. او مجبور نبود که این ریسک را انجام دهد اما نهایتاً آن را قبول کرد و مصدوم شد.

تگ ها


ساموئل اومتیتی بارسلونا