مدافع بارسلونا بازی بعدی تیمش را از دست داد

جوردی آلبا مدافع چپ بارسلونا به دلیل ۵ اخطاره شدن نمی تواند برابر لگانس به میدان برود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا شب گذشته در دیداری برتر  با ۴ گل در زمین مایورکا پیروز شد. لیونل مسی ستاره بازی بود که یک گل زد و دو پاس گل هم داد. جوردی آلبا نیز ستاره دیگر آبی اناری ها بود. او یک پاس گل به آرتورو ویدال داد و دقیقه ۷۹ نیز توانست گل سوم تیمش را به ثمر برساند.

مدافع چپ بارسا که در این فصل به دلیل مصدومیت ها ۶۷ روز از میادین به دور بوده، در بازی سه روز بعد بارسا برابر لگانس نیز غایب خواهد بود. او به دلیل خطای شدید روی بازیکن مایورکا کارت زرد گرفت و ۵ اخطاره شد.

به این ترتیب آلبا می تواند بدون مشکل به بازی با سویا برسد و به نظر هم می رسید که اخطار گرفتن جزو برنامه های او در بازی شب گذشته بود تا با خیال راحت ادامه فصل را سپری کند.

او در پایان بازی گفت:« پیروزی خوبی بود و حس مثبتی داریم. تیم نشان داد که چقدر باانگیزه است و حالا ۱۰ فینال دیگر پیش رو داریم. یک گل زدم و یک پاس گل دادم و باید بگویم که شب بسیار خوبی برایم بود و خیلی خوشحالم. سه ماه تعطیلی به سود من و تیم تمام شد چرا که به از لحاظ ذهنی و بدنی خسته بودیم.

برابر مایورکا کنترل بازی دست ما بود و نمایش کاملی ارائه ادادیم. آنها مهاجمان سریعی داشتند ولی به خوبی مهارشان کردیم. این پیروزی به ما در ادامه راه اعتماد به نفس بیشتری خواهد داد.»

بیشتر بخوانید:

واکنش جالب مجری آرژانتینی به ظاهر جدید مسی

گواردیولا هم خواهان ستاره گرانقیمت بارسلونا شد

 

تگ ها


یوردی آلبا فوتبال جهان بارسلونا فوتبال