مدافع بارسلونا در لیست خرید بایرن مونیخ (عکس)

اخبار حاکی از احتمال انتقال سرجینو دست، مدافع جوان بارسلونا به بایرن مونیخ است....

به گزارش "ورزش سه"، نشریه اسپورت امروز در گزارشی مدعی شد مدیران بارسلونا به سرجینو دست، مدافع آمریکایی خود اعلام کرده اند در صورت رسیدن پیشنهادی مناسب، مشکلی برای فروش این بازیکن جوان ندارند. در حال حاضر به نظر می رسد بایرن مونیخ جدی ترین گزینه این مدافع راست محسوب می شود. البته خود سرجینو دست دوست دارد در بارسلونا بماند و او پیش از جدایی آژاکس نیز به پیشنهاد بایرن مونیخ پاسخ منفی داده بود. اما بایرن مونیخ بار دیگر برای خرید سرجینو دست اقدام کرده و تصور می کند با توجه به شرایط بغرنج بارسلونا از نظر مالی، این بار خرید این بازیکن امکان پذیر است.

همچنین راک وان نیز مدعی شد مدیران بایرن چندی قبل برای انتقال سرجینو دست با بارسلونا وارد مذاکره شده اند. حتی در صورت ناکامی در انتقال این بازیکن، بایرن مونیخ برای خرید بازیکنانی چون سرجی روبرتو یا امرسون رویال از بارسلونا اقدام خواهد کرد.

البته بایرن مونیخ علاقمند به جذب قرضی سرجینو دست شده، اما بارسلونا به دنبال فروش دائمی این بازیکن است. شرایط دشوار مالی بارسلونا و حتی ناکامی در ثبت قرارداد لیونل مسی به خاطر دستمزدهای هنگفت، باعث شده این باشگاه حاضر به فروش تعداد زیادی از بازیکنان ترکیب ثابت خود هم بشود. حالا نام سرجینو دست در لیست خرید یولیان ناگلزمان قرار گرفته و ممکن است این مدافع آمریکایی تنها یک فصل بعد از بازی در بارسلونا مجبور به انتقال به بایرن مونیخ بشود.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ بایرن مونیخ بارسلونا