مدافع بایرن، هدف اول پپ برای نوسازی منچسترسیتی

روزنامه گاردین مدعی است داوید آلابا مدافع اتریشی بایرن مونیخ هدف اصلی گواردیولا در برنامه‌اش برای نوسازی منچسترسیتی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزنامه انگلیسی گاردین می‌گوید پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی که برنامه گسترده‌ای برای نوسازی تیمش دارد داوید آلابا ستاره اتریشی بایرن مونیخ را به عنوان هدف اصلی خود در راستای اجرای این برنامه در نظر گرفته است.

بعد از جدا شدن ستاره‌های مهمی مثل وینسنت کمپانی، داوید سیلوا و  لروی سانه و درحالیکه سرخیو آگوئرو و فرناندینیو سال آخر قرارداد خود را پشت سر می‌گذارند، گواردیولا به این نتیجه رسیده که سیتی به یک خانه‌تکانی اساسی نیاز دارد.

گواردیولا در پاسخ به این سوال که آیا تیمش به یک بازسازی اساسی نیاز دارد گفته بود:" بله. نه به خاطر کمبود کیفیت بلکه به خاطر فقدان ستاره‌هایی مثل کمپانی و سیلوا و فرناندینیو و آگوئرو که فقط یک سال دیگر از قراردادشان مانده و من نمی‌دانم با ما تمدید خواهند کرد یا نه. بعضی از بازیکنها باید جایگزین شوند و این چیز بدی نیست. این در ذات فوتبال است".

گاردین می‌گوید آلابا به خاطر توانایی‌اش برای بازی در هر دو پست دفاع چپ و مر کز خط دفاعی به شدت مورد توجه گواردیولا است. این همان دو پستی است که گواردیولا معتقد است در آنها نیاز به  تقویت تیمش دارد.      

بیشتر بخوانید:
کونته: به خودم حمله کنید، نه بازیکنان و باشگاه!
لمپارد: می توانستیم در بازی امشب پیروز شویم
امیدواری باشگاه کودکی مسی به بازگشت او به آرژانتین

تگ ها


بایرن مونیخ دیوید آلابا پپ گواردیولا فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات داوید آلابا منچستر سیتی بایرن مونیخ لیگ برتر Bundesliga فوتبال