مدافع برزیلی چلسی جانشین کاپیتان آرسنال می‌شود؟

داوید لوئیز مدافع برزیلی چلسی قصد دارد راهی تیم رقیب همشهری، آرسنال شده و جای خالی لورن کوشیلنی را پر کند...

مدافع برزیلی چلسی جانشین کاپیتان آرسنال می‌شود؟

به گزارش مدال، با جذب بازیکنانی چون دنی سبایوس و نیکلاس په‌په، آرسنال ترکیب قدرتمندی در بخش هجومی در اختیار دارد اما هواداران این تیم بعد از جدایی لورن کوشیلنی نگرانند ضعف‌های دفاعی باعث ناکامی توپچی‌ها در فصل جاری شود.

بعد از ناکامی در جذب بازیکنانی چون دنیله روگانی از یوونتوس و اوپامکانو از لایپزیش، آرسنال قصد دارد در روزهای پایانی بازار تابستانی در جزیره برای خرید داوید لوئیز، مدافع 32 ساله چلسی تلاش کند.

به نظر می‌رسد خود داوید لوییز نیز به نهایی شدن این انتقال بسیار امیدوار بوده و برای تحت فشار گذاشتن باشگاه چلسی، امروز در تمرینات این تیم شرکت نکرده اسنت. ادو، مدیر فنی برزیلی و جدید آرسنال تلاش زیادی برای راضی کردن مدافع هموطن خود کرده و به نظر می‌رسد موفق شده داوید لوئیز را علاقمند به انتقال به آرسنال کند.

البته هنوز توافقی میان دو باشگاه همشهری برای انتقال داوید لوییز به آرسنال صورت نگرفته و با توجه به محرومیت چلسی از حضور در بازار نقل و انتقالات و خرید بازیکن جدید، ممکن است فرانک لمپارد مخالف این جدایی و انتقال داوید لوییز به یکی از رقبای لیگ برتری باشد.

اخبار مرتبط:

بازگشت کاپیتان یاغی آرسنال به فرانسه

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان مدافع برزیلی کاپیتان آرسنال توپچی‌های لندن داوید لوییز آرسنال چلسی لیگ برتر فوتبال