مدافع تاتنهام دفتر مورینیو را به هم ریخت+ عکس

درگیری دنی رز و مورینیو در زمستان گذشته به خروج مدافع ملی پوش تاتنهام منجر شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ژوزه مورینیو دو ماه بود که به عنوان سرمربی تاتنهام منصوب شده بود و این تیم هنوز وضعیت باثباتی نداشت. تاتنهام البته توانسته بود خود را از نیمه دوم جدول جدا کند اما در میان ۴ تیم بالای جدول دیده نمی شد.

در چنان روزهایی طبق ادعای دیلی میل، ژوزه مورینیو و دنی رز مدافع چپ ملی پوش تاتنهام به یک مشکل جدی برخورد کردند.

همه چیز پس از بیرون گذاشتن دنی روز از فهرست بازی با واتفورد شروع شد. مورینیو در توجیه گفته بود که رز مصدوم است اما در واقع اینطور نبود.

رز در تمرین از مورینیو توضیح می خواهد و پس از چند دقیقه صحبت که گویا با صدای بلند نیز همراه بوده، دو طرف به نتیجه ای نمی رسند. رز که از توضیحات مورینیو قانع نشده بود، عصبانیتش مضاعف می شود و نزدیک بود کار به جاهای باریک نیز کشیده شود.

اتفاقی که بازخوردی منفی در تیم داشت و رز در انتقاللات زمستانی راهی نیوکاسل شد.

در مستندی از باشگاه تاتنهام که قرار است از آمازون پخش شود، داستان درگیری رز و مورینیو به خوبی شکافته شده است.

در بخش هایی از این مستند نشان داده می شود که اصل درگیری دو طرف چه بوده است. مدافع چپ تاتنهام وارد دفتر مورینیو می شود و به وی می گوید:« فقط می خواهم بدانم مشکل چیست که من در ترکیب قرار نمی گیرم. اگر دوست ندارید من بازی کنم، به من بگویید  تا در خانه بمانم.»

رز که عصبانی بود، با تن صدایی بلندتر ادامه می دهد:« برخی بازیکنان در تمرین و برخی دیگر در زمین افتضاح کار می کنند ولی هر بازی در ترکیب ثابتند اما من باید روی نیمکت بنشینم. همه هم این را می دانند و با من موافق هستند. این اصلا منصفانه نیست.»

دنی رز سپس با چهره ای برافروخته دفتر مورینیو را ترک می کند.

بیشتر بخوانید:

مورینیو: باخت در دوران پیش‌فصل ناراحتی ندارد

پاسخ فرناندس به مورینیو: فقط پنالتی‌زن نیستم!

 

 

تگ ها


ژوزه مورینیو فوتبال جهان دنی رز تاتنهام فوتبال