مدافع تیم عراق: هدف ما صعود به مرحله بعد است

مدافع تیم ملی عراق می‌گوید برای رسیدن به جام جهانی نیاز به امکانات و زیر ساخت‌های بهتری دارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علی عدنان ، بازیکن تیم ملی عراق و باشگاه ونکوور کانادا با ابراز خوش بینی در مورد صعود تیم ملی عراق به مرحله بعد، بر لزوم الزامات و امکانات برای موفقیت در دور بعدی تاکید کرد.

علی عدنان در خصوص دیدار دوستانه برابر تاجیکستان و شانس صعود عراق به جام جهانی نیز گفت:  دیدار دوستانه برابر تاجیکستان ضعف و قوت‌های زیادی را به کاتانیچ ، مربی تیم نشان داد و بازی بعدی برابر نپال آخرین ایستگاه ما پیش از صعود به منامه و بازی برای صعود است.

وی افزود:  ما نباید به گذشته فکر کنیم و می‌بایست همه چیز را برای صعود با نظم پیش ببریم و به فکر مسابقات بعدی باشیم. رسیدن به جام جهانی به مسائل زیادی ربط دارد و بزرگترین هدف ما بازیکنان این است که همچنان به روند خوبمان در این مرحله ادامه بدهیم و بتوانیم به دور بعد صعود کنیم که بدون شک بسیار دشوارتر خواهد بود، به این دلیل که با تیم های قدرتمندتری در آسیا روبرو خواهیم شد.

گفتنی است تیم ملی عراق در دیداری دوستانه برابر تاجیکستان به تساوی رسید و در دیدار بعدی روز هشتم خرداد ماه به مصاف نپال خواهد رفت. عراق در گروه سوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی با ۱۱ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم ملی ایران با ۶ امتیاز و یک دیدار کمتر در رده سوم است.

تگ ها


تیم ملی عراق عراق فوتبال