مدافع جدید بایرن مونیخ از انگلیس می آید

نام مکس آرونز، مدافع جوان و کناری نووریچ سیتی در لیست خرید بایرن مونیخ قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ در فصل نقل و انتقالات امسال به دنبال جذب یک مدافع کناری بود و به نظر می رسید سرجینیو دست، مدافع جوان و آمریکایی آژاکس با این تیم به توافق رسیده است. اما بارسلونا در روزهای اخیر مذاکرات پیشرفته ای با باشگاه هلندی داشته و اخبار حاکی از توافق سرجینیو دست برای انتقال به نوکمپ است.

اما نشریه موندودیپورتیوو مدعی شد حالا بایرن مونیخ برای جذب مکس آرونز وارد عمل شده است. این بازیکن علیرغم سقوط نوریچ سیتی به دسته پایین تر در سال گذشته عملکرد درخشانی از خود ارائه داده و برخی از تیم های بزرگ اروپایی از جمله بارسلونا، تاتنهام و میلان نیز برای خرید او اقدام کرده بودند.

به نظر می رسد بایرن مونیخ باید رقمی در حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید این بازیکن پرداخت کند. پیش از این بارسلونا دو بار با ۲۰ میلیون یورو برای جذب مکس آرونز با نوریچ وارد مذاکره شده بود که هر دو بار این پیشنهاد رد شد. احتمال زیادی وجود دارد داوید آلابا، مدافع ۲۸ ساله و اتریشی بایرن مونیخ در هفته های آتی از این تیم جدا شود و مدیران این باشگاه از همین حالا به دنبال جذب گزینه جانشین هستند. اولین گزینه بایرن سرجینیو دست بود، اما حالا آنها برای خرید مکس آرونز وارد عمل شده اند.

تگ ها


بایرن مونیخ نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ استوک سیتی