مدافع رئال شکار جدید ایجنت ایرانی معروف

سرخیو رگیلون مدافع رئال مادرید از این پس با کیا جورابچیان به عنوان مدیربرنامه ها فعالیت خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سرخیو رگیلون محصول آکادمی رئال، ۲ اکتبر ۲۰۱۸ بود که برابر زسکا مسکو اولین بازی خود با پیراهن این باشگاه را انجام داد. او به دلیل مصدومیت مارسلو به ترکیب اصلی رئال راه یافت و اولین بازی رسمی خود را با پیراهن رئال تجربه کرد. با اعتماد سانتی سولاری او جایگاهش را در ترکیب ثابت رئال را محکم کرد و مارسلو تا زمان بازگشت زین الدین زیدان در مارس ۲۰۱۹ نیمکت نشین او بود.

زیدان اما اعتقادی به رگیلون نداشت و این باعث شد تا او تابستان گذشته قرضی به سویا برود. رگیلون ۳۴ بازی برای سویا انجام داد و کمک کرد این تیم در رتبه چهارم لالیگا قرار گرفته و سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورد. درخشش رگیلون باعث شده تا حالا در وبسایت ترانسفرمارکت، ارزش او را ۲۵ میلیون یورو تخمین بزنند. 

با حضور مارسلو و فرلامند مندی دیگر جایی برای رگیلون در رئال نیست و هرچند سویا تمایل به تمدید قرارداد قرضی او دارد ولی باشگاه هایی چون اورتون و پی اس جی به جذب او علاقه مند شده اند و حتی خبر از پیشنهاد ۲۰ میلیون یورویی اورتون در میان است.

امروز آاس گزارش داد که با بالارفتن سطح کیفی رگیلون و رشد قیمت او، این مدافع چپ جوان با مدیر برنامه هایش قطع همکاری کرده و از این پس با "کیا جورابچیان"، مدیر برنامه های ایرانی همکاری خواهد کرد.

جورابچیان از مهمترین و تاثیرگذارترین ایجنت های فوتبالی دنیاست و ستاره های بزرگی چون فیلیپه کوتینیو، ویلیان، کارلوس ته وز و ریاض محرز با او قرارداد دارند. جورابچیان از حالا وظیفه دارد تا بهترین تیم ممکن را برای رگیلون پیدا کرده و زمینه ساز پیشرفت بیشتر او شود.

بیشتر بخوانید:

با پرز در مورد آینده ام در رئال حرف خواهم زد

کاپیتان راموس با کاروان رئال مادرید در منچستر

 

 

تگ ها


سویا فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال