مدافع سابق استقلال آماده بازگشت به لیگ

مدافع سابق استقلال بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت، آماده بازگشت به لیگ برتر است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میلاد باقری، مدافع سابق استقلال که در فصل گذشته راهی پارس جنوبی جم شده بود، در دیدار مقابل سپاهان دچار آسیب دیدگی پارگی رباط صلیبی شد که بعد از عمل جراحی و انجام مراحل درمانی، اکنون شرایط آماده سازی بدنی را پشت سر می‌گذارد تا آماده بازگشت به لیگ برتر شود.

مدافع میانی فصل گذشته پارس جنوبی که توانسته بود در این تیم عملکرد خوبی از خود به جا بگذارد و خلا او بعد از مصدومیت کار را برای این تیم سخت کرده بود، طی روزهای اخیر با برنامه کادرپزشکی، تمرینات آماده سازی بدنی و تکنیکی خود را دنبال می‌کند تا شرایط را برای بازگشت به لیگ برتر در نیم فصل دوم را فراهم سازد. باقری که اکنون با پیشنهاداتی برای نیم فصل دوم مواجه شده، امیدوار است با دستیابی به آمادگی مطلوب و ایده آل بتواند دوری چند وقت اخیر را جبران کند و در تیم جدید خود شرایط خوبی را دنبال کند. 

میلاد باقری که سابقه حضور در مس کرمان را نیز در کارنامه دارد، در فصل گذشته با جدایی از جمع استقلال راهی تیم پارس جنوبی شده بود که با سقوط این تیم به لیگ دسته اول، به همکاری‌اش با این تیم پایان داد و باید دید در ادامه فصل راهی چه تیمی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

یحیی گل‌محمدی بلای جان استقلال

رشید هم حقوقی تراکتور را برد، هم مالی!

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال