مدافع سابق تراکتور: پشت پرده جدایی‌ام را همه می‌دانند

سید احمد موسوی گفت: موضوع خیلی پیچیده نیست و شاید خیلی از هواداران بدون اینکه من صحبتی کرده باشم موضوع و مشکل جدایی من را می‌دانند....

به گزارش خبرنگار مدال از تبریز، سید احمد موسوی در فصل گذشته طبق آمار یکی از برترین های لیگ در پست دفاع راست بود و بازی های درخشان او در ترکیب ماشین سازی باعث شد تا محمد تقوی سرمربی وقت تراکتور او را برای تقویت راست دفاعی تراکتور جذب کند. موسوی با نظر تقوی به تراکتور رفت ولی خود تقوی در تراکتور ماندگار نشد و لیکنز جای او را گرفت و او دست به ترکیب قبلی نزد و دانیال دفاع راست تراکتور ماند و احمد موسوی وینگر راست تراکتور شد و برای رسیدن به ترکیب اصلی باید با اشکان دژاگه و مسعود شجاعی رقابت می کرد و در دیدارهایی که به میدان رفت یکی از خوبهای زمین بود.
به هر حال فصل در این شرایط برای او تمام شد و با آغاز فصل جدید موسوی تنها دفاع راست تراکتور بود ولی شرایط باب میل او نبود تا اینکه دنیزلی از تراکتور جدا شد و موسوی دفاع راست ثابت تراکتور شد ولی به یکباره خبر جدایی او از تراکتور مخابره شد و چند ساعت بعد خبر پیوستنش به گل گهر یک شوک خبری برای تی تی ها بود تا تراکتور بار دیگر بدون دفاع راست تخصصی باشد. جدایی موسوی و دلایل این جدایی یکی از سئوالات پاسخ داده نشده تی تی ها بود تا گفت و گویی با مدافع سابق تراکتور و فعلی گل گهر داشته باشیم که در ادامه می خوانید.

صحبت را با دلایل جدایی او از تراکتور آغاز می کنیم: اگر بخواهیم فوتبال ایران را دسته بندی کنیم بدون اغراق تراکتور در دسته اول قرار می‌گیرد و رفتن من از ماشین سازی به تراکتور یک پیشرفت فوتبالی بود ولی نیروی بازدارنده ای بود که من را از اهداف فوتبالیم دور می‌کرد و این موضوع قابل حل نبود.

 

نرسیدن به جایگاه خوب و صحبت از نیروی بازدارنده موضوعی است که تی تی ها نیز آن را پیش بینی می کردند و از موسوی می‌خواهیم که در این خصوص بیشتر توضیح بدهد: همین اول صحبت این را بگویم که من با کادر فنی و شخص آقای ساکت الهامی هیچ مشکلی نداشته و ندارم و خود ایشان بهتر از هر کسی به این موضوع واقف است و من بی سر و صدا هم از این تیم جدا شدم و احترام خاصی برای هواداران فوتبال آذربایجان و شخص مهندس زنوزی قائل هستم و مشکلات خود را نیز با ایشان مطرح کردم و شرایط نیز به نوعی رقم می‌خورد که انتظار حل مشکلات را هم نداشتم و شاید برای حل مشکلات باید اتفاقات بزرگی در تراکتور می افتاد و ساختار مدیریتی زیر مجموعه تغییر می‌کرد که ظاهرا ممکن نبود و البته تاکید می‌کنم که عزمی برای تغییرات دیده نمی شد.

موسوی به ترکیب ثابت تراکتور رسیده بود و تراکتور نیز روی دور برد بود و این می‌توانست پایانی بر مشکلات او باشد که در این خصوص توضیح می دهد: موضوع خیلی پیچیده نیست و شاید خیلی از هواداران بدون اینکه من صحبتی کرده باشم موضوع و مشکل را می‌دانند و من نمی‌خواهم دیگر این موضوع را کش دهم و به جای اینکه انرژی خود را صرف اتفاقات گذشته کنم، تلاش می‌کنم انرژی ام را به تمرینات و موفقیت تیم جدیدم صرف کنم تا حقوقی که از این تیم خواهم گرفت حلال باشد.

موسوی دوست ندارد بیش از این در مورد گذشته صحبت کند و حرف های پایانی اش درخصوص تراکتور اینگونه بود: یک تشکر ویژه از هواداران تراکتور بابت حمایت ها و محبت های فراموش نشدنی شان دارم و فوتبال آذربایجان جایگاه و پتانسیل بالایی دارد و امیدوارم این دارایی غنی دست فوتبالی ها و خاک خورده های آن باشد و با سرمایه گذاری های مهندس زنوزی به افتخارات بزرگ ختم شود نه به مسائل دیگر ...

موسوی از تراکتور راهی گل گهر شد و سئوال این است که؛چرا گل گهر؟ وی می گوید: صحبت ها و تماس های زیادی بود و جلسات مختلفی نیز برگزار کردیم ولی در جلسه با گل گهر بسترهای لازم را برای پیشرفت های بیشتر دیدم و دید حرفه ای آقای جواهری به عنوان مدیریت گل گهر نشان می‌داد که جایگاه این تیم خیلی بالاتر از چیزی است که ما الان می بینیم و در آینده نه چندان دور این موضوع را ثابت خواهد کرد. ولی جا دارد تشکر کنم از چند مربی بزرگ بابت پیگیری هایی که داشتند و معذرت خواهی کنم بابت اینکه نتوانستم در خدمتشان باشم و دوست داشتم اسمشان را هم بیاورم ولی شاید خود آنها راضی به این موضوع نباشند. 

از موسوی می‌خواهیم که درخصوص شرایط تیم گل گهر برایمان توضیح دهد: من تازه به این مجموعه وارد شدم ولی یک ساختار قوی مدیریتی با امکانات فوق العاده تمرینی و اقامتی که قطعا یک تفکر حرفه ای را در راس هرم مدیریتی نشان می دهد و من این اطمینان را می‌دهم که گل گهری که در نیم فصل دوم خواهید دید هیچ شباهتی به گل گهر نیم فصل اول نخواهد داشت و حداقل در امتیازگیری این گونه خواهد بود و این تیم قطعا در لیگ برتر باقی خواهد ماند و ما خیلی زود خود را از منطقه خطر جدا خواهیم کرد و به رده های میانی جدول فکر می‌کنیم.
"گل گهر در نیم فصل توانسته ستاره های زیادی به تیم خود اضافه کند و بازیکنانی را جذب کرده است که در نیم فصل اول ستاره های تیم خود بوده اند و این نشان می دهد که آنها تا دندان مسلح هستند و این تاییدی بر گفته های احمد موسوی است" وی می گوید: در مورد بازیکنان و نوع جذب شدن آنها را خودتان توضیح دادید و نیازی به توضیح من نیست ولی هدف مدیران این باشگاه مشخص است و یک عزم استانی برای پیشرفت و رساندن این تیم به جایگاه اصلی خود وجود دارد و من صراحتا می گویم که این تیم با درایت کادر فنی و مدیریتی و همچنین حمایت مردم خونگرم سیرجان در لیگ خواهد ماند و در فصل بعدی نیز یکی از مدعی های لیگ برتر خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

مدافع چپ تراکتور: اردوی سختی را پشت سر می‌گذاریم

تگ ها


فوتبال ایران احمد موسوی موسوی تراکتور سید احمد موسوی تراکتور تراکتور اخبار تراکتور باشگاه تراکتور گل گهر فوتبال