مدافع سابق رئال، گزینه PSG برای تقویت خط دفاعی

به نظر می‌رسد پاری سن ژرمن قصد دارد برای تقویت خط دفاعی خود مدافع سابق رئال مادرید و حال حاضر میلان یعنی تئو هرناندز را به خدمت بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تئو هرناندز در تابستان سال ۲۰۱۷ و در یک انتقال پر سر و صدا به رئال مادرید پیوست. بسیاری از این ستاره فرانسوی به عنوان جانشین مناسب برای مارسلو یاد می گردند اما اوضاع برای این بازیکن خیلی خوب پیش نرفت و او در اکثر بازی ها یک نیمکت نشین بود.

نیمکت نشینی های متوالی مدافع فرانسوی باعث شد که این بازیکن تنها بعد از یک فصل از رئال مادرید جدا شود و با قرارداد قرضی به رئال سوسیداد بپیوندد. با این حال دوران تئو هرناندز در سوسیداد نیز خیلی به طول نینجامید و او این بار در تابستان سال ۲۰۱۹ به شکل قطعی به میلان پیوست.

تئو اما در این فصل عملکرد درخشانی در ترکیب روسونری داشته و به نظر می‌رسد که بعد از چند سال در حال اثبات توانایی هایش است. مدافع فرانسوی در این فصل ۲۲ بازی برای تیم ایتالیایی انجام داده و آمار دو گل و یک پاس گل را به ثبت رسانده است؛ موضوعی که باعث شد تا باشگاه پاری سن ژرمن برای تقویت خط دفاعی خود خواهان جذب این بازیکن باشد.

خوان برنات تنها یک سال دیگر با باشگاه فرانسوی قرارداد دارد و قرارداد لوین کورزاوا هم تا چند ماه آینده منقضی خواهد شد. بر این اساس اکیپ مدعی شده که PSG قصد دارد برای سمت چپ دفاعی خود برای جذب تئو هرناندز از میلان تلاش کند.

بیشتر بخوانید:
واکنش مدافع آژاکس به شایعات انتقالش به بارسلونا
تمجید لیونل مسی از لائوتارو مارتینز
سانچو من را به یاد نیمار جوان می‌اندازد 

تگ ها


تئو هرناندز آث میلان پاری سن ژرمن فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات تئو هرناندز پاری سن ژرمن آث میلان لوشامپیونه فرانسه سری آ فوتبال