مدافع شاهین: احتمال ابتلای ورزشکاران به کرونا زیاد است

بازیکن تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر می گوید خطری که برای ورزشکاران وجود دارد حتی بیشتر از سایر افراد است چراکه بازیکنان و کادرفنی به صورت مداوم با یکدیگر در ارتباط هستند و در تمرین‎ها به صورت مکرر با هم برخورد دارند....

به گزارش مدال، مرتضی غلامعلی تبار روز شنبه در جمع خبرنگاران و در رابطه با مشکلاتی که شیوع ویروس کرونا به وجود آورده گفت: در کنار این موضوع رفت و آمدهای بازیکنان به سایر شهرستان‏‌ها با اتوبوس و هواپیما بیشتر به این موضوع  دامن می‎زند و با این شرایط ریسک ابتلا به کرونا برای فوتبالیست‏ها به مراتب بالاتر از سایر افراد جامعه است.

وی بیان کرد: بازیکنان نیز این روزها واقعا استرس دارند چراکه که کرونا بیماری خطرناکی است و امیدوارم تصمیم خوبی گرفته شود که این تصمیم‏ها نوش داروی بعد از مرگ سهراب نباشد نه اینکه خدایی ناکرده بازیکنی به ویروس مبتلا و سپس به فکر تعطیلی لیگ باشیم.

غلامعلی تبار در ارتباط با وضعیت تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر نیز گفت: هر بازی برای شاهین حکم فینال دارد و ما با تمام وجود و غیرت بازیکنان، تلاش کادرفنی، مجموعه باشگاه شورا، شهرداری و هواداران خونگرم صدردصد توان خود را می‎گذاریم تا از این لیگ سربلند بیرون بیاییم و در آخر این تیم خوب و ریشه‏‌دار در لیگ ماندگار شود. اکنون از لحاظ بدنی شرایط بسیار خوبی دارم و امیدوارم با گذاشتن هر آنچه که در توان دارم بتوانم کمک کار خوبی برای شاهین بوشهر باشم.

غلامعلی تبار در ارتباط با میزان پرداختی‎های تیم شاهین بوشهر نیز گفت: باتوجه به بضاعت و بودجه محدودی که شاهین نسبت به سایر تیم‎ها دارد جزو آخرین‏ تیم‎ها است ولی با کمک شورا و شهرداری تاکنون ۵۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت شده است. با شرایط کنونی اقتصادی این میزان دریافتی بد نیست و جا دارد که از همه مسئولان باشگاه تشکر کنیم.
غلامعلی تبار در ارتباط با میشو کریستیچوویچ نیز اظهار کرد: وی انسانی خوب و باشخصیت است که مهم ترین ویژگی‎اش نیز صادق بودن با بازیکنان است و همین امر باعث شده تمامی بازیکنان ارتباط خوبی با میشو داشته باشند.

وی در ارتباط با دروازه‎بان کروات تیم شاهین نیز گفت: ماکسیم کویلیتایا یک دروازه بان بسیار خوب، با شخصیت و حرفه‎ای است که امیدوارم شرایط ایده‎ال وی همچنان تداوم داشته باشد و بتواند به تیم کمک کند.
غلامعلی تبار اظهارداشت: این روزها نبود هواداران شاهین را به طور جد احساس می‎کنیم و امید دارم شرایط به گونه‎ای باشد که بتوانیم اصلی ترین حامیان خود را در استادیوم ببینیم.

بیشتر بخوانید:
کامیابی‌نیا: درگیر ما نباشید/ در زمین تلاش کنید
مدیرعامل باشگاه سپاهان استعفا داد
شیخ سلمان:در مورد برگزاری دیدارهای ملی و باشگاهی دوشنبه تصمیم می‌گیریم 

تگ ها


شاهین شهرداری بوشهر فوتبال ایران شاهین بوشهر مرتضی غلامعلی تبار کرونا شاهین لیگ برتر خلیج فارس فوتبال