مدافع صنعت نفت استقلالی می شود؟!

با آغاز به کار رسمی فرهاد مجیدی در استقلال، این تیم وارد نقل و انتقالات زمستانی شده است....

به گزارش مدال، با شروع رسمی فعالیت فرهاد مجیدی در استقلال و با توجه به مدت زمان کوتاهی که تا شروع نیم فصل دوم و پایان زمان نقل و انتقالات باقی مانده است، باشگاه استقلال اقدامات لازم را در نقل و انتقالات آغاز کرده است. ارسلان مطهری، بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن صبح امروز با عقد قراردادی رسمی به استقلال پیوست و در محل تمرین آبی ها حاضر شد.
برخی رسانه ها امروز اعلام کردند که باشگاه استقلال با ارسال نامه ای به باشگاه صنعت نفت آبادان نیز خواستار جذب عقیل کعبی، مدافع این تیم شده است این خبر البته هنوز از سوی باشگاه استقلال تایید نشده اما رئیس هیات مدیره باشگاه نفت آبادان در واکنش به این موضوع اعلام کرد: ما به هیچ کدام از پیشنهادهایی که از سوی باشگاه ها برای جذب برخی از بازیکنانمان ارائه شده پاسخی نداده ایم، منتظر هستیم تا اسکوچیچ به آبادان برسد و در جلسه ای که با هیات مدیره دارد برنامه هایش را ارائه کند و سپس او را در جریان این پیشنهادها قرار دهیم. 

 

بیشتر بخوانید:

همه گزینه‌های احتمالی سرپرستی استقلال؛ از بهتاش فریبا تا فرزاد مجیدی

دلیل غیبت کاپیتان استقلال در معارفه فرهاد مجیدی چه بود؟!

 

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات زمستانی استقلال عقیل کعبی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال