مدافع فرانسوی در راه انتقال به پاری سن ژرمن

به نظر می‌رسد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن شانس خوبی برای جذب تئو هرناندز از میلان دارد....

به گزارش "ورزش سه"، تئو هرناندز سال ۲۰۱۷ در انتقالی پر سر و صدا و ۲۴ میلیون یورویی از اتلتیکو مادرید به تیم همشهری یعنی رئال مادرید پیوست. اگرچه مدافع فرانسوی با کهکشانی‌ها به چهار جام مختلف ازجمله لیگ قهرمانان اروپا دست یافت اما هرگز نتوانست خود را به ترکیب اصلی این تیم تحمیل کند.

بعد از حضور نه چندان خوب در رئال مادرید، تئو هرناندز یک دوره قرضی ناموفق را در رئال سوسیداد پشت سر گذاشت و نهایتاً در سال ۲۰۱۹ با قراردادی به ارزش ۲۰ میلیون یورو به میلان پیوست.

از زمان پیوستن هرناندز به میلان او به یکی از مهره‌های اصلی استفانو پیولی تبدیل شده و نمایش‌های درخشانی را در ترکیب این تیم را داده است تا جایی که این مدافع چپ تا به اینجا آمار ۱۰ گل و ۹ پاس گل را برای روسونری به ثبت رسانده است.

همین عملکرد فوق‌العاده تئو هرناندز باعث شده بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی خواهان جذب این مدافع فرانسوی باشند و حالا در همین ارتباط کوریره دلا سرا گزارش داده باشگاه پاری سن ژرمن با ارائه پیشنهاد حقوق ۴.۵ میلیون یورویی به جذب او نزدیک شده است؛ این در حالی است که تئو هرناندز پیش از این از حضور در میلان ابراز رضایت کرده بود و باید دید که آیا تن به این انتقال خواهد داد یا خیر.

تگ ها


آث میلان پاری سن ژرمن تئو هرناندز فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال