مدافع محبوب آلگری سال ۲۰۲۱ را از دست داد

دانیلو، مدافع برزیلی یوونتوس حدود دو ماه قادر به حضور در ترکیب این تیم نخواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، دانیلو در نیمه اول بازی دیدار یوونتوس مقابل لاتزیو در روز شنبه دچار مصدومیت شد و حالا به نظر می رسد مکس آلگری هفته ها قادر به استفاده از این بازیکن نباشد. این مدافع ۳۰ ساله یکی از مهره های اصلی یوونتوس در ماه های اخیر بوده، در این فصل ۱۴ بازی انجام داده و در مجموع ۱۱۷۵ دقیقه به میدان رفته است. در واقع فقط لئوناردو بونوچی، مانوئل لوکاتلی و ووچیک شزنی در این فصل دقایق بیشتری نسبت به دانیلو در ترکیب بیانکونری حضور داشته اند و این نشان از اهمیت این بازیکن برای مکس آلگری است.

اما باشگاه یوونتوس امروز تایید کرد که دانیلو، مدافع برزیلی این تیم از ناحیه ران پای چپ مصدوم شده و حداقل هشت هفته از میادین دور خواهد ماند. در بیانیه رسمی باشگاه یوونتوس آمده است: "آزمایش‌هایی که دانیلو صبح امروز در مرکز پزشکی باشگاه انجام داد نشان از ضایعه مصدومیتی در ران چپ این بازیکن بوده است. انتظار می‌رود زمان ریکاوری اولیه تقریبا هشت هفته باشد."

دانیلو به همراه جورجیو کیلینی، ماتیا دی شیلیو، فدریکو برناردسکی، آرون رمزی و دژان کولوسفسکی از جمله بازیکنانی بود که امروز صبح در کمپ یوونتوس تمرین نکرده و همگی بازی حساس فردا شب مقابل چلسی را از دست خواهند داد. دانیلو در سال ۲۰۱۹ با انتقالی ۳۷ میلیون یورویی از منچسترسیتی به یوونتوس پیوست و قرارداد این بازیکن در ژوئن ۲۰۲۴ به پایان می رسد.

تگ ها


ماسیمیلیانو آلگری دانیلو منچستر سیتی یوونتوس