مدافع ملی‌پوش رئال از تصمیم خود منصرف شد

ناچو فرناندز مدافع ملی‌پوش باشگاه رئال مادرید اعلام کرد که دیگر تصیمیم برای جدایی از کهکشانی‌ها در این تابستان ندارد و در سانتیاگوبرنابئو باقی خواهد ماند....

به گزارش مدال؛ با شروع نقل‌وانتقالات تابستانی شایعات زیادی مبنی بر جدای «ناچو فرناندز» مدافع ملی‌پوش باشگاه رئال مادرید به گوش می‌رسید و گفته میشد که با توجه به تمایل ناچو برای جدایی، چند باشگاه برای جذب او پیش‌قدم نیز شده‌اند اما حالا به نظر می‌رسد که مدافع رئال از تصمیم خود منصرف شده است.

ناچو اعلام کرده که با وجود نیمکت‌نشینی در رئال و علیرغم اینکه به او در باشگاه‌های دیگر پیشنهاد نقش‌های مهمی شده، از ماندن در سانتیاگوبرنابوو خوشحال است و می‌خواهد برای حضور در ترکیب اصلی مبارزه کند.

در واقع ناچو از طولانی بودن فصل و تعداد بالای بازی‌ها باخبر است و همین آگاهی او را در ماندن در باشگاهی که از کودکی رویایش را داشته، مجاب می‌کند. او اخیراً قراردادش را تا سال 2022 با کهکشانی‌ها تمدید کرده تا در مسیر 10 سالگی حضورش در تیم نخست قرار بگیرد.

در تاریخ رئال مادرید تنها سه بازیکن هستند که تمام دوران بازی خود را در برنابئو سپری کرده‌اند: سانتیاگو برنابئو (1927-1911)، چندو (1988-1982) و سانچس (2001-1983). تبدیل شدن به نفر چهارم در این لیست برای ناچو آسان نیست اما امیدوار است نامش را به این لیست وارد کند.

بیشتر بخوانید:

زیدان کمپ تمرینی رئال مادرید در کانادا را ترک کرد!

تگ ها


ناچو کهکشانی‌ها اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات ناچو فرناندز رئال مادرید لالیگا فوتبال