مدافع منچسترسیتی فعلا از زندان آزاد نمی‌شود

فعلا خبری از آزادی بنجامین مندی، مدافع منچسترسیتی نیست و او تا سال ۲۰۲۱ در زندان خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، بنجامین مندی در ۲۶ آگوست امسال به سه مورد آزار جنسی مربوط به حادثه ای در اکتبر ۲۰۲۰ و  یک مورد تجاوز جنسی به زنی در اوایل ژانویه امسال متهم شد و حالا حالاها در زندان خواهد بود. امروز دادگاه بریتانیا حکم داد که بنجامین مندی، مدافع تیم فوتبال منچسترسیتی به اتهام جنایات جنسی که در بازداشت موقت به سر می برد، تا سال بعد در زندان خواهد ماند و قرار نیست این بازیکن با قید وثیقه آزاد شود.

وکیل مدافعان بنجامین مندی از دادگاه خواسته بودند که برای این بازیکن رای آزادی مشروط صادر کند، اما به دلیل اهمیت جنایاتی که مندی به انجام آن متهم است، این خواسته رد شد. محاکمه نهایی پرونده آزار جنسی این بازیکن در سال آینده برگزار خواهد شد.

بنجامین پس از متهم شدن به آزار جنسی به چهار زن، بازدداشت شده و مدتی است در زندان به سر می برد. از جلسه دادگاه آخر بود که قاضی پاتریک تامپسون دیگر اجازه حضور رسانه ها در جلسه را نداد، اما نتیجه درخواست وثیقه پس از جلسه توسط مقام دادگاه اعلام شده است.

این سومین قرار وثیقه ای بود که برای مندی انجام شده و بی نتیجه ماند. حتی قرارداد این بازیکن با منچسترسیتی نیز معلق شده و هواداران نمی توانند پیراهن هایی با نام و شماره این بازیکن از سایت رسمی باشکاه بخرند.

مندی که در سال ۲۰۱۷ از موناکو به سیتی پیوست، هفته ای حدود ۱۰۰ هزار پوند درآمد دارد. از زمان این انتقال و با وجود تنها ۵۰ بازی برای سیتی ، مندی سه قهرمانی لیگ برتر، دو جام حذفی و یک جام خیریه را تجربه کرده است. تاریخ محاکمه نهایی از سوی دادگاه ۲۴ ژانویه ۲۰۲۱ تعیین شده است.

تگ ها


بنجامین مندی منچستر سیتی