مدافع نام آشنای السد برای بازی با پرسپولیس تمرین کرد

بازیکنان السد از پنجشنبه شب با بازگشت به تمرین‌های گروهی پس از پایان استراحت بازی نخست لیگ قهرمانان آسیا برابر الاهلی عربستان مهیای رویارویی با پرسپولیس می‌شوند....

بازیکنان السد از پنجشنبه شب با بازگشت به تمرین‌های گروهی پس از پایان استراحت بازی نخست لیگ قهرمانان آسیا برابر الاهلی عربستان مهیای رویارویی با پرسپولیس می‌شوند.

به گزارش مدال،تیم فوتبال السد قطر تمرین‌های آماده‌سازی خود را برای رویارویی آسیایی با پرسپولیس از پنجشنبه شب آغاز کرد. بازیکنان السد با بازگشت به تمرین‌های گروهی پس از پایان استراحت بازی نخست لیگ قهرمانان آسیا برابر الاهلی عربستان مهیای رویارویی با پرسپولیس می‌شوند.

در این تمرین که به مرور کارهای بدنسازی و فنی اختصاص داشت، خوخی بوعلام  به صورت اختصاصی کار کرد. به نظر می‌رسد این ملی‌پوش قطری که به دلیل مصدومیت بازی برابر الاهلی عربستان را از دست داده بود مهیای بازی با پرسپولیس است. تیم‌های السد و پرسپولیس در هفته دوم گروه D لیگ قهرمانان آسیا ساعت 19:15 دقیقه روز 21 اسفند در ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه به مصاف هم می‌روند. السد در بازی نخست خود در جده با نتیجه 2 بر صفر مغلوب تیم الاهلی شد و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران برابر پاختاکور ازبکستان به تساوی یک - یک بسنده کرد.