مدافع ناپولی شایعه پیوستن به بارسلونا را رد کرد

مدافع باشگاه ناپولی و تیم ملی سنگال قصد پیوستن به بارسلونا را ندارد و همچنان قصد دارد به فوتبال خود در سری‌آ ادامه دهد...

مدافع باشگاه ناپولی و تیم ملی سنگال قصد پیوستن به بارسلونا را ندارد و همچنان قصد دارد به فوتبال خود در سری‌آ ادامه دهد

به گزارش خبرنگار مدال، کالیدو کولیبالی در سالیان اخیر در ترکیب ناپولی همواره از بهترین مدافعین فوتبال جهان بوده و بارها اخباری از علاقه تیم‌هایی همچون منچستریونایتد، منچسترسیتی، بارسلونا و رئال مادرید به او شنیده شده است. رسانه‌های اسپانیایی در هفته‌های اخیر مدعی شدند که اریک آبیدال مدیر ورزشی بارسلونا مدت‌هاست که کولیبالی را زیر نظر دارد و بارسلونا قصد دارد او را جانشین جرارد پیکه کند. البته فابین روئیز هم مورد نظر بلوگرانا قرار دارد. مدافع تیم ملی سنگال در مصاحبه جدیدش در مورد علاقه بارسلونا به انتقالش گفت:

"من پنج سال است که در ناپل حضور دارم و همواره از بودن در اینجا خوشحال بوده‌ام و دوست دارم همچنان در سری‌آ بمانم. اعضای خانواده‌ام هم از شرایط من رضایت دارند. ما هر سال مدعی کسب چند جام قهرمانی هستیم. طرفداران ما با شور و اشتیاق خاصی تیم را حمایت می‌کنند و این لیاقت را دارند که بهترین اتفاقات برایشان رقم بخورد. امیدوارم امسال بتوانیم پاداش این حمایت آنها را با کسب جام بدهیم."

اخبار مرتبط:

پیکه آشکار کرد؛ چرا بارسلونا نتیجه نمی‌گیرد؟

تگ ها


تیم ملی سنگال مدافع سنگالی پارتنوپی اریک آبیدال اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان لالیگا سری آ فوتبال