مدافع چلسی باز هم در لیست خرید بارسلونا

بارسلونا بار دیگر برای خرید مارکوس آلونسو، مدافع اسپانیایی چلسی اقدام خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، توماس توخل علاقه زیادی به استفاده از ین چیلول در سمت چپ خط دفاعی خود دارد و شرایط برای آلونسو از زمان ورود این سرمربی آلمانی نیز تغییر چندانی نیافته است.مارکوس آلونسوی ۳۰ ساله که جای ثابتی در ترکیب این تیم ندارد، این فصل فقط ۱۷ مسابقه در کل رقابت ها برای چلسی در فصل ۲۱-۲۰۲۰ انجام داد و دو بار نیز موفق به گلزنی شد. با توجه به اینکه تیم بارسلونا قصد دارد جونیور فیرپو را در این تابستان به فروش برساند، نشریه موندو دپورتیوو مدعی شد آنها با چلسی برای جذب مارکوس آلونسو وارد مذاکره شده اند.

البته بارسلونا در فصل نقل و انتقالات زمستانی نیز برای خرید مارکوس آلونسو اقدام کرد و حتی از نظر شخصی با خود به توافق رسید، اما در آن مقطع جونیور فیرپو به فروش نرسید و این انتقال منتفی شد. اما حالا این مدافع جوان مورد توجه چند باشگاه لیگ برتری مانند لیدز، وستهام و ساوتهمپتون قرار گرفته و البته میلان نیز برای خرید او اقدام کرده است.

همچنین حالا احتمال جدایی یوردی آلبا و انتقال او به اینتر نیز وجود دارد و بارسلونا بیشتر از گذشته نیازمند به خرید مدافع چپ است. نراتزوری نیز شاهد انتقال رایگان اشلی یانگ به استون ویلا بود و قرارداد الکساندر کولاروف نیز در پایان ماه تمام خواهد شد. آلونسو در اکتبر ۲۰۱۸ قرارداد خود را به مدت پنج فصل با چلسی تمدید کرده و تا سال ۲۰۲۳ با این تیم قرارداد دارد.

تگ ها


مارکوس آلونسو یورو ۲۰۲۰ چلسی بارسلونا