مدافع چپ تراکتور: اردوی سختی را پشت سر می‌گذاریم

میثم تیموری مدافع تراکتور در در خصوص آخرین وضعیت این تیم در اردوی آنتالیا اظهار کرد: خداراشکر اردوی سختی را پشت سر می‌گذاریم....

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتور، تیموری در خصوص آخرین وضعیت اردوی خارجی تراکتور گفت: خداراشکر اردوی سختی را پشت سر می‌گذاریم و هر روز در دو نوبت صبح و عصر تمرین می‌کنیم تا به شرایط آرمانی برسیم.
‌وی افزود: در یک کمپ ورزشی بسیار خوب که چند تیم دیگر از کشورهای مختلف نیز در آن حضور دارند، اردوی خود را برپا کرده‌ایم. این کمپ، زمین‌های چمن خوبی دارد و خدا را شکر که وضعیت خیلی خوبی داریم.
تیموری در خصوص کار کردن با ساکت الهامی بیان کرد: من پیش از این، در خصوص دانش فنی بالای این مربی شنیده بودم، اما با ایشان کار نکرده بودم و خداراشکر امسال قسمت شد که شاگرد آقای الهامی شوم و در شرایط بسیار خوبی قرار دارم.
وی بیان کرد: در آغاز دوباره لیگ، اولین فینال خود را مقابل پرسپولیس برگزار خواهیم کرد و از این به بعد، هر بازی برایمان در حکم یک فینال است و باید همه بازی‌ها را پیروز شویم تا به قهرمانی برسیم.
تیموری خطاب به هواداران تراکتور گفت: پرشورها در هر شرایطی به ما لطف داشتند و درک خوبی نسبت به تیم دارند. دوست دارم مثل همیشه ورزشگاه را پر کنند تا بتوانیم با کمک هم، پرچم تراکتور را بالا نگه داریم.

بیشتر بخوانید:

دروازه‌بان تراکتور مصدوم شد

تگ ها


فوتبال ایران تراکتور اخبار تراکتور تیموری تراکتور میثم تیموری ساکت الهامی فوتبال