مدافع یوونتوس در مسیر انتقال به لیگ آمریکا

گفته می‌شود جورجو کیه لینی در پایان فصل یوونتوس را ترک خواهد کرد و احتمالاً لیگ حرفه‌ای آمریکا مقصد بعدی او خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، گاتزتا دلو اسپرت گزارش داده که جورجو کیه لینی مدافع باتجربه یوونتوس با رئیس این باشگاه یعنی آندره‌آ آنیلی دیدار داشته تا دو طرف در مورد آینده با یکدیگر مذاکره کنند. همچنین بر اساس این گزارش به نظر می رسد که مدافع ایتالیایی در پایان فصل تورین را ترک خواهد کرد.

قرارداد کیه‌لینی با یوونتوس در ماه ژوئن به پایان خواهد رسید و بر اساس این گزارش بسیار بعید به نظر می رسد که او یک فصل دیگر به کار خود در بیانکونری ادامه دهد.

پیش بینی می شود ملی پوش ایتالیایی راه جانلوئیجی بوفون را طی کند و کار خود را در فوتبال ادامه دهد. با این حال یک تفاوت بین این دو نفر وجود دارد آن هم اینکه امکان ادامه کار بوفون در ایتالیا وجود دارد اما کیه لینی ممکن است از ایتالیا خارج شود و کار خود را در لیگ آمریکا دنبال کند.

در واقع بر اساس گزارش منتشر شده توسط گاتزتا دلو اسپورت کیه لینی نمی خواهد در یک تیم دیگر ایتالیایی به میدان برود و به همین خاطر لیگ آمریکا محتمل ترین مقصد برای این ستاره ۳۶ ساله خواهد بود.

تگ ها


جورجیو کیه لینی یوونتوس