مدال جلوتر از دیگر رسانه ها؛ اخبار درست پرسپولیس در هیاهوی تکذیب!

سایت مدال در حوزه پرسپولیس اگرچه بارها تکذیب شد اما خوشحال است که توانست در پیشگاه خوانندگان وفادارش سربلند بیرون بیاید....

به گزارش مدال،در آشفته بازار جدایی کالدرون از پرسپولیس "سایت مدال"توانست خبرهایی کاملا به روز و حتی زودتر از سایر رسانه ها را در اختیار خوانندگان وفادار و همیشگی خود قرار دهد.خبرهایی که اگرچه در ابتدا با واکنش های زیاد و گاها تندی همراه بود اما در ادامه راه ثابت کرد که تمامی آن ها درست بوده است.

فاصله نزدیک گل‌محمدی تا نیمکت کالدرون
بیش از یک ماه قبل بود که برای اولین بار سایت مدال خبر داد که یحیی گل محمدی در آستانه جانشینی کالدرون است.در آن مقطع این خبر کاملا ناباورانه بود و بسیاری از همکاران مطبوعاتی نسبت به ان واکنش نشان دادند.حتی از داخل باشگاه نیز با ارسال پیامک هایی اعلام کردند که این خبر درست نیست و هیچ عقل سلیمی حکم نمی دهد کالدرون که با پرسپولیس نتایج خوبی گرفته عوض شده و مربی دیگری جانشین اش شود.اما همان طور که می بینید این اتفاق رخ داد و همان عقل های سلیم شرایطی را فراهم آوردند تا کالدرون برود و گل محمدی جانشین او شود.
 
شایعه در شهر/قسط اول کالدرون پرداخت نشده!
محمد حسن انصاری فرد پس از بازی با نساجی رو به دوربین های تلویزیونی و با همان لبخندهای همیشگی اش اعلام کرد که قسط اول کالدرون شب قبل از بازی واریز شده و باشگاه به زودی قسط دوم او را نیز پرداخت خواهد کرد.
جالب این که چند روز بعد و درحالی که برخی از رسانه های نزدیک به باشگاه و تعدادی از افراد وابسته به دنبال این بودند تا فضا را به سمتی ببرند که کالدرون به رغم این که قسط اول خود را به طور تمام و کمال دریافت کرده و به دنبال آن است تا برای باشگاه طاقچه بالا بگذارد،باز هم سایت مدال در خبری اختصاصی نوشت که هیچ کدام از این ادعاها واقعیت نداشته و برخلاف مصاحبه انصاری فرد هنوز پولی به حساب مرد آرژانتینی واریز نشده است.
خبری که باز هم سروصدای زیادی را به پا کرد و در ادامه خبرگزاری های معتبر نیز با استناد به خبر مدال و پیگیری هایی که داشتند متوجه شدند که این خبر واقعیت ندارد.

جانشین کالدرون انتخاب شد
در اوج خبرپراکنی هایی که از داخل باشگاه در فضای مجازی و برخی رسانه ها در مورد تلاش برای بازگرداندن کالدرون انجام می شد،سایت مدال خبر دیگری را روی خروجی خود قرار داد مبنی بر این که باشگاه پرسپولیس حتی سرمربی خود را هم انتخاب کرده است.مربی که ایرانی است و طی 2 روز آینده اعلام می شود.خبری که درنهایت به واقعیت پیوست و مشخص شد که برخلاف ادعاهای صورت گرفته مبنی بر تلاش برای برگرداندن کالدرون و حتی مذاکره با گزینه های خارجی – طبق اعلام انصاری فرد – سرخ ها با گل محمدی به توافق رسیده بودند!

شوک به هواداران پرسپولیس؛کالدرون قراردادش را فسخ کرد!
خبر فسخ قرارداد کالدرون که سایت مدال روی خروجی خود قرار داد قطعا در آن مقطع بسیار عجیب بود.این خبر واکنش های زیادی به همراه داشت و حتی روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در تماسی با سرپرست مدال ضمن تکذیب خبر فسخ قرارداد کالدرون اعلام کرد که کالدرون هیچ پیغامی را به صورت مکتوب به باشگاه ارسال نکرده است.مدال هم طبق وظیفه رسانه ای خود تکذیب خبر را روی خروجی خود قرار داد.حالا و با گذشت یک هفته از آن خبر مشخص شد که نه تنها خبر فسخ قرارداد کالدرون درست بوده بلکه طبق مستنداتی که انصاری فرد ارائه داد کالدرون نیز درخواست های خود را به صورت کتبی به باشگاه ارائه داده است.
به هر روی مدال قدم در راه جدیدی گذاشته و سعی در تولید اخبار، پیش و بیش از سایر رسانه ها دارد و می کوشد سرعت و دقت را توامان در دستور کار خود قرار دهد تا مخاطبانش پیش از بقیه از خبرها مطلع شوند. در این راه می کوشیم تا شمایی که مدال را برای اطلاع رسانی انتخاب می کنی، قبل از همه دیگران، خبرهای درست را داشته باشید. 

بیشتربخوانید:

مدال جلوتر از دیگر رسانه ها؛ از رفتن استرا تا آمدن مجیدی به استقلال!

مدال جلوتر از دیگر رسانه ها؛از ماندن ساکت تا جذب فخرالدینی به تراکتور!

 

 

 

تگ ها


اخبار پرسپولیس فوتبال ایران سایت مدال انصاری‌فرد کالدرون فوتبال