مدال جلوتر از دیگر رسانه ها؛از ماندن ساکت تا جذب فخرالدینی به تراکتور!

مروری داریم بر خبرهایی که توسط مدال در بخش تراکتور سازی منتشر و در نهایت تایید شد...

به گزارش مدال، در یک ماه گذشته خبرهایی را از تیم فوتبال تراکتور زودتر از سایر رسانه‌ها منتشر کردیم. مروری داریم بر این خبرها:

مدال را باور کنید؛ بعد از اینکه تراکتوری ها نتوانستند برای ادامه همکاری با دنیزلی به توافق برسند، ساکت الهامی هدایت موقت تراکتور را تا پایان نیم فصل برعهده گرفت تا تکلیف سرمربی مشخص شود.
قبل از پایان نیم فصل مدال به این موضوع اشاره کرده بود که در صورت برتری سرخپوشان تبریزی در دو بازی معوقه این تیم مقابل شهر خودرو و پیکان، الهامی سرمربی تراکتور در نیم فصل دوم باقی می‌ماند و گزینه جدیدی روی نیمکت این تیم نخواهد نشست. احتمال ادامه مربی‌گری ساکت الهامی تا پایان فصل

بعد از پیروزی تراکتور در این دیدارها و بازگشت به جمع مدعیان اعلام کردیم با تصمیم زنوزی مالک باشگاه و هیئت مدیره باشگاه الهامی در نیم فصل دوم هم همچنان هدایت تراکتوری‌ها را بر عهده خواهد داشت.
عملکرد خوب الهامی ادامه داشت و قرار گرفتن در رده سوم جدول با یک امتیاز اختلاف نسبت به استقلالی که در رده دوم قرار دارد، مدیران تراکتور را مجاب کرد تا پایان فصل با الهامی ادامه دهند.

حضور الهامی در تراکتور برای نیم فصل دوم قطعی شد

رسمی؛ سرمربی تراکتور مشخص شد

مدال را باور کنید؛ در اولین روزهای نقل و انتقالات اعلام کردیم در صورت جدایی موسوی از جمع تراکتوری ها میلاد فخرالدینی یکی از گزینه های جانشینی این بازیکن به شمار می رود. همانطور که پیشبینی می‌شد خبر مدال تایید شد و مدافع ذوب آهن با قراردادی یک سال و نیم به تراکتور پیوست. از دانیال تا فخرالدینی برای جانشینی سید تراکتور

به هر روی مدال قدم در راه جدیدی گذاشته و سعی در تولید اخبار، پیش و بیش از سایر رسانه ها دارد و می کوشد سرعت و دقت را توامان در دستور کار خود قرار دهد تا مخاطبانش پیش از بقیه از خبرها مطلع شوند. در این راه می کوشیم تا شمایی که مدال را برای اطلاع رسانی انتخاب می کنی، قبل از همه دیگران، خبرهای درست را داشته باشید. 

بیشتر بخوانید:

مدال جلوتر از دیگر رسانه ها؛ اخبار درست پرسپولیس در هیاهوی تکذیب!

مدال جلوتر از دیگر رسانه ها؛ از رفتن استرا تا آمدن مجیدی به استقلال!

تگ ها


فوتبال ایران تراکتور اخبار تراکتور فوتبال