مدال را باور کنید!

پس از گذشت چند روز بالاخره خبرگزاری ها و سایت های خبری اخبار چند روز قبل مدال را تائید کردند....

به گزارش مدال، خبرگزاری فارس امروز در خبری به نوعی اخبار قبلی مدال را در مورد آغاز مذاکرات باشگاه پرسپولیس با گزینه هایش تائید کرد. در این خبر آمده: "با وجودی که این باشگاه اعلام کرده تا عصر امروز بابت پاسخ نهایی کالدرون صبر می کنند اما پیگیری ها نشان می دهد که مدیران این تیم بیکار نبوده و به فکر انتخاب جایگزین او هستند. در همین راستا طی اخباری که در روزهای گذشته در فضای رسانه ای و مجازی مطرح شده پرسپولیس در صورت نهایی شدن عدم حضور کالدرون به فکر مربی ایرانی است."

از یحیی گل محمدی و مهدی تارتار و همچنین تا حدودی علی کریمی به عنوان گزینه ها یاد می شود که البته گل محمدی و تارتار هر دو با باشگاههای شهرخودرو و نفت مسجد سلیمان قرارداد دارند و کار پرسپولیس برای جذب آنها راحت نیست.

پیگیری های خبرنگار ورزشی فارس در مورد یحیی گل محمدی منتج به این موضوع شده که مسئولان باشگاه مشهدی به هیچ وجه راضی به جدایی سرمربی خود نیستند. البته هنوز هیچ واکنش رسمی از سوی باشگاه شهرخودرو رسانه ای نشده است اما این تیم باید تا چند روز دیگر در مسابقه پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود و حتی وقتی نام گل محمدی برای نیمکت تیم ملی هم مطرح شد این باشگاه حاضر به قبول جدایی گل محمدی نشد.

در مورد مهدی تارتار اما وضعیت به شکل دیگری است. این مربی که در نیم فصل به دلیل مسائل مالی از باشگاه نفت مسجد سلیمان خداحافظی کرده بود ظاهرا در آخرین جلسه ای که با مسئولان این باشگاه برای بازگشت به تیم داشته بندی در قراردادش اضافه کرده مبنی بر اینکه در صورت پیشنهاد از پرسپولیس می تواند قراردادش را فسخ کند.

باید منتظر شد و دید مسئولان پرسپولیس تا پایان امروز موضوع در خصوص نیمکت مربیگری خود تصمیم نهایی را می گیرند یا خیر."

گفتنی است که این اخبار چند روز قبل در مدال منتشر شد که البته با واکنش های تندی نیز مواجه شد. خبرنگار مدال در این خبر خبرداده که کدام چهره ها از شانس بیشتری برای جانشینی کالدرون برخوردارند.

 

بیشتربخوانید:
جانشین کالدرون انتخاب شد

 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران مدال تائید شد اخبار پرسپولیس فوتبال ایران فوتبال