مدت زمان دوری کیلیان امباپه از میادین مشخص شد

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن، به دلیل مصدومیت سه هفته ای از میادین دور خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، در جریان دیدار جمعه شب پاری سن ژرمن مقابل سنت اتین در مسابقه فینال جام حذفی فرانسه بود که کیلیان امباپه در دقیقه ۳۰ بازی و بعد از تکل خشن مدافع حریف روی زمین افتاد. در همان ابتدا نیز مشخص بود که ستاره فرانسوی دچار آسیب‌دیدگی نسبتا شدید شده و همین اتفاق نیز رخ داده بود چرا که امباپه با چشمانی گریان زمین مسابقه را ترک کرد.

حالا در همین رابطه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن بیانیه‌ای درباره میزان مصدومیت و دوری ستاره فرانسوی خود از میادین منتشر کرده است. در متن این بیانیه آمده است: " همانطور که پس از در پایان دیدار فینال جام حذفی فرانسه مقابل سنت اتین اعلام شد، کیلیان امباپه روز دوشنبه تحت بررسی های پزشکی قرار گرفت تا میزان مصدومیت مچ پایش مشخص شود. معاینه انجام شده حاکی از آن است که رباط خارجی مچ پای این بازیکن دچار آسیب دیدگی شده و زمان بهبودی این بازیکن حدود سه هفته تخمین زده می شود."

بیانیه منتشر شده از سوی پاری‌سن‌ژرمن نشان می‌دهد که امباپه به طور قطع دیدار برابر آتالانتا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد. البته با توجه به این مدت زمان اعلام شده و در صورت صعود PSG به مراحل بالاتر، ستاره فرانسوی می تواند در مسابقات نیمه نهایی و فینال برای تیم پاریسی به میدان برود.

از دست دادن مسابقه برابر آتالانتا اما می‌تواند خبر بسیار تلخی برای توماس توخل باشد چرا که کیلیان امباپه در فصل جاری تاثیر شگرفی در گلزنی های پاری سن ژرمن داشته است. تیم فرانسوی در بازی هایی که امباپه در آن حضور داشته متوسط گلزنی ۲.۸ گل را به ثبت رسانده، در حالی که بدون حضور این بازیکن این آمار تنها ۰.۴ بوده است.

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن