مددی تماس گرفت اما نکونام را به استقلال نمی‌دهیم

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با تایید تماس باشگاه استقلال برای صدور مجوز حضور جواد نکونام از پاسخ منفی خود به این درخواست خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از تساوی برابر مس رفسنجان، استقلال ساعات پرحاشیه‌ای را پشت سر گذاشت که در نهایت منتهی به پایان همکاری محمود فکری و دستیارانش در این تیم شد. همزمان با پایان همکاری محمود فکری، شایعات درباره گزینه هدایت این باشگاه شدت گرفت و از امیر قلعه نویی، فرهاد مجیدی و در ادامه جواد نکونام به عنوان سرمربی احتمالی آبی‌ها یاد شد.

در این بین سعید آذری که در تدارک آماده سازی تیمش برای نیم فصل دوم است، ضمن تایید شایعه مربوط به تماس باشگاه استقلال برای دریافت مجوز و رضایتنامه حضور نکونام در این تیم، مدعی شد به هیچ عنوان با این درخواست موافقت نخواهند داشت.

آذری، مدیرعامل فولاد خوزستان در این زمینه اینطور توضیح داد: آقای مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص آقای نکونام با ما تماس گرفتند. من به ایشان گفتم با توجه به اینکه نکونام در راس کادرفنی ما قرار دارد و تیم ما بر پایه استراتژی ایشان برنامه ریزی شده و بازیکن جذب کرده است و از طرفی در آستانه بازی حساس با العین در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا قرار داریم، ما شدیدا به ایشان نیاز داریم و از ایشان خواستیم در خصوص نکونام تجدید نظر کنند چرا که ایشان مربی ما است و جایی نمی‌رود.

تگ ها


سعید آذری گل گهرسیرجان فولاد خوزستان فوتبال ایران امیر قلعه نویی جواد نکونام لیگ برتر خلیج فارس فوتبال