مددی: مجیدی لیست خریدی به باشگاه نداده است

مدیرعامل استقلال اعلام کرد که فردا دو دستیار جدید فرهاد مجیدی با حضور در باشگاه استقلال قراردادشان را به امضا خواهند رساند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، احمد مددی مدیرعامل استقلال در گفتگو با برنامه ورزش و مردم در خصوص مدت قرارداد داد مجیدی، عنوان کرد: مدت قرارداد او ۲.۵ ساله است او درخواست داشت تیم را آماده کند، فروردین لیگ قهرمانان آسیا را در پیش داریم و باید در این رقابت‌ها با انگیزه ظاهر شویم به همین دلیل قرارداد ۲.۵ ساله شد.


وی درباره اینکه آیا دستیاران مجیدی معرفی شدند، گفت: فراز کمالوند و بهزاد غلامپور هستند، ۲ دستیار دیگر هم هستند که فردا برای عقد قرارداد به باشگاه می‌ آیند.


او درباره علت عدم حضور پیروز قربانی در این باشگاه گفت: فرهاد مجیدی از من درخواست کرد که با مدیرعامل سایپا درخصوص قربانی مذاکره کنم که این اتفاق رخ داد و آقای سراجی تصمیم گیری را به آقای صادقی مربی سایپا منوط کرد که مشکلی نبود و به توافق رسیدیم اما فکر میکنم پس از مذاکره با فرهاد مجیدی به تفاهم فنی نرسیدند و پیروز قربانی از حضور در استقلال انصراف داد. عدم حضور او بخاطر مسائل مالی نبود بلکه به خاطر جایگاه و مسائل فنی به توافق نرسید.


مددی همچنین با اشاره به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات و در پاسخ به این سوال که آیا پنجره شما باز می‌شود یا دوجداره است، اظهار داشت: ما با سختی پنجره را باز کردیم اما به راحتی بسته شد. به خاطر قضیه بودوروف این پنجره بسته شد. چند هفته‌ای است تلاش می‌کنیم منابع مالی را تامین کنیم تا پنجره باز شود.


وی درباره اینکه آیا هوادار خیری هست که بتواند به شما کمک کند، عنوان کرد: از دوستان درخواست می‌کنم کمک کنند اما ما تلاش می‌کنیم این موانع را حل کرده و پنجره را باز کنیم. فکر می‌کنم هفته آینده بخشی از این مبالغ را تامین و با صحبت با وکیل او مشکل را حل کنیم.


مددی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه فرهاد مجیدی بازیکنی مد نظر دارد یا خیر، گفت: فعلا خیر. ما بازیکنان بسیار خوبی داریم، مجیدی هم انگیزه بالایی دارد تا تیم را به موفقیت‌های بیشتری برساند.

بیشتر بخوانید:

پایان ناکامی حریف آسیایی استقلال

علیزاده: قلعه‌نویی با حضورم در استقلال مخالفت کرد

 

 

تگ ها


استقلال تهران احمد مددی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال