مدعیان لالیگا ۲۰-۲۰۱۹ در نقل و انتقالات چه کرده‌اند؟

رئال مادرید، بارسلونا و اتلتیکومادرید در فصل نقل و انتقالات بسیار پرکار ظاهر شده‌اند....

تیم‌های لالیگایی امسال در فصل نقل و انتقالات فعالیت زیادی داشته‌اند. رئال، بارسا و اتلتیکومادرید تا امروز خریدهای زیادی داشته‌اند و هنوز هم می‌خواهند به کار خود ادامه دهند. هنوز اسامی سه ستاره به نام‌های نیمار، پوگبا و خامس در اطراف لالیگا شنیده می‌شود و باید دید انتخاب نهایی آن‌ها چیست. با هم مرور کوتاهی داریم بر شرایط نقل و انتقالاتی مدعیان فتح لالیگا.
بارسلونا
آن‌ها تا امروز ۳ خرید بسیار مهم به نام‌های گریزمان، دی‌یانگ و ترشتگن داشته‌اند. والورده تنوع خوبی در خط حمله دارد و می تواند به راحتی مهاجمانش را انتخاب کند. البته حضور کوتینیو و دمبله در ترکیب فصل آینده هنوز قطعی نیست. سمدو هم ممکن است به اتلتیکو بپیونند اما آن‌ها در خط دفاعی مشکل زیادی حس نخواهند کرد. علاوه بر خط حمله بسیار قوی بارسا، آن‌ها در هافبک هم بوسکتس، راکیتیچ، دی‌یانگ، ویدال و آرتور را دارند تا نشان دهند یکی از قوی‌ترین خطوط هافبک اروپا را در اختیار دارند.

اتلتیکو مادرید
روخی بلانکو در فصل آینده ترکیب بسیار متفاوتی خواهند داشت. آن‌ها گودین، خوان فران، رودریگو، گریزمان و فیلیپه لوئیز را از دست داده‌اند و تا امروز تریگیر، هرموسو، یورنته، فیلیپه مونتیه‌رو، لودی، هکتور هررا، ایوان ساپونیج و ژاسو فلیکس را خریداری کردند. حدس ترکیب اولیه آن‌ها کار نسبتا سختی است اما می‌توان مطمئن بود سیمئونه مانند سال‌های قبل این بار هم به دنیای فوتبال ستاره معرفی می‌کند.

 

رئال مادرید
رئال تا امروز ۵ خرید مهم داشته اما تنها حضور یکی از آن‌ها در ترکیب اصلی این تیم قطعی است. در خط دفاع واران، راموس، مارسلو و کارواخال بازی می‌کنند و خط هافبک سه نفره آن‌ها هیچ تغییری نخواهد داشت. برای خط حمله اما زیدان می‌تواند با فراغ بال از بین بنزما، هازارد، آسنسیو، وینیسیوس و یوویچ ۳ نفر اصلی را انتخاب کند. 

 

بیشتر بخوانید:

برنامه لالیگا 2019/20؛ ال‌کلاسیکو چه زمانی برگزار می‎‌شود؟

تگ ها


گزارش اختصاصی لالیگا۱۹ ۲۰۲۰ اتلتیکو مادرید رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال