۵ مدعی آقای گلی بوندس‌لیگا؛ از کراماریچ تا لواندفسکی

روبرت لواندفسکی از فصل آینده برای کسب عنوان آقای گلی با مدعیان جدید رقابت کند....

روبرت لواندفسکی که فصل گذشته آقای گل بوندس لیگا شد این فصل باید با مدعیان جدیدی برای این عنوان رقابت کند. سایت بوندس لیگا در مقاله‌‌ای ۵ مدعی اصلی آقای گلی این لیگ را بررسی کرده است.
۵ – آندره کراماریچ – هوفنهایم
این مهاجم کروات فصل گذشته در ترکیب هوفنهایم ۱۷ گل زد که در بین ۵ لیگ اروپایی آمار خوبی محسوب می‌شود. کراماریچ هیچ‌گاه آمار گل‌نزدن پیاپی‌اش به بیش از ۳ بازی‌ نرسید. او پنالتی‌زن قهاریست و می‌توان از حالا کراماریچ را به عنوان یکی از مدعیان آقای گلی دانست.

 

۴- مارکو رویس – دورتموند
شاید اگر رویس دچار مصدومیت‌های طولانی نمی‌شد حالا جزو برترین‌های تاریخ بوندس لیگا بود. مهاجم آلمانی تیم دورتموند می‌توانست امسال به همراه زنبورها قهرمان شود اما آن ها قافیه را به باواریایی‌ها واگذار کردند. رویس در ۲۷ بازی ۱۷ گل به ثمر رساند. او حالا ۳۰ ساله شده اما جزو کاندیدهای آقای گلی است.
۳- کای هاورتز – بایرلورکوزن
هافبک تهاجمی ۲۰ ساله تیم لورکوزن با ۱۷ گلی که فصل گذشته به ثمر رساند به جوان‌ترین بازیکنی تبدیل شد که در بوندس لیگا به چنین آماری می‌رسد. هاورتز آن‌قدر خوب ظاهر شد که یواخیم لو را مجاب کرد او را به تیم ملی دعوت کند. هاورتز از بازیکنانی است که باید بازی‌های او را در فصل آینده به طور جدی پیگیری کرد.

 

پاکو آلکاسر – دورتموند
کسی تصور نمی‌کرد یکی از بدترین بازیکنان بارسا بتواند این‌چنین در دورتموند احیا شود. او فصل گذشته ۱۸ گل زد که ۱۲ گل از این تعداد را زمانی به ثمر رساند که به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده بود. آلکاسر فصل گذشته مدتی را مصدوم بود و باید دید امسال با یک ریکاوری خوب چه آماری برجای می‌گذارد.
روبرت لواندفسکی – بایرن مونیخ
 تحت هر شرایطی این مهاجم لهستانی جزو مدعیان آقای گلی بوند لیگاست. او فصل گذشته ۲۲ گل زد. لواندفسکی در ۷ فصل از ۹ فصلی که در لیگ آلمان بوده حداقل ۲۰ گل زده تا مرد شکستن رکوردهای لیگ آلمان لقب گیرد. آیا لوا بازهم آقای گل می‌شود؟

بیشتر ببینید:

ده گل برتر بایرن مونیخ در فصل ۱۹-۲۰۱۸ /ویدیو

تگ ها


گزارش اختصاصی مارکو رویس رابرت لواندوفسکی کای هاورتز پاکو آلکاسر بورسیا دورتموند بایرن مونیخ بایر لورکوزن هافنهایم Bundesliga فوتبال