مدیران استقلال زمان را از دست ندهند/ نیاز به برنامه‌ریزی داریم

هافبک سابق استقلال با بیان اینکه باید با یک برنامه ریزی دقیق وارد این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان شویم، گفت: مدیران استقلال زمان را از دست ندهند و تمام تلاش خود را برای حضور آماده استقلال...

به گزارش مدال و به نقل از مهر،‌ محسن یوسفی، در مورد قرعه کشی لیگ قهرمانان و قرار گرفتن استقلال در گروه سخت گفت: استقلال در طول حضورش در لیگ قهرمانان همیشه در گروه های مشکل قرار داشته و هرگز یادم نمی آید که آبی پوشان یک بار در مرحله گروهی در یک گروه راحت قرار گرفته باشند. البته بارها استقلال از همین گروه های سخت به سلامت عبور کرده و امیدوارم این بار هم این تیم بتواند با گذر از این مرحله به دور بعد و فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کند.

وی در ادامه گفت:  فوتبال ما در سال های گذشته در لیگ قهرمانان چوب بی برنامگی های خودش را خورده، دو بار پرسپولیس تا مرز قهرمانی پیش رفت اما همان مشکلات مدیریتی باعث شد تا این تیم نتواند به آنچه که موردنظرش بود دست پیدا کند، بنابراین بیاییم و یک بار از تجربه های تلخ گذشته استفاده کنیم تا دیگر مشکلی برای حضور قدرتمند در لیگ قهرمانان نداشته باشیم.

هافبک استقلال در ادامه گفت: کادر فنی استقلال باید تیم های هم گروه خود را آنالیز کند، نقاط قوت و ضعف حریفانش را بشناسد و سعی کند همانطور که نقاط قوت و ضعف آنها را می شناسد، ضعف های خود را برطرف کرده و اگر نیاز به جذب بازیکن دارد، هر چه زودتر این کار را انجام داده تا ان شاءالله نه تنها استقلال، بلکه همه تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان در این دوره بتوانند عملکرد موفقی داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

حاشیه‌سازی برای استقلال«غیرطبیعی»است/ چرا آبیها هنوز کامل نیستند؟

برهانی: هیچ سالی این حجم از حرف‌های غیرمنطقی را ندیدم

 

 

تگ ها


مهرداد میناوند تیم فوتبال پرسپولیس هفته سیزدهم لیگ برتر ورزشگاه بهنام محمدی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال