Banner

مدیران استقلال پاسخگو باشند/ دلیل عزل و نصب ها در آکادمی چه بود؟!

خبر کوتاه بود: اصغر حاجیلو سرپرست فصل قبل آبی ها جانشین محمد مومنی در آکادمی استقلال شد....

به گزارش خبرنگار مدال، همه رفت و آمد ها و عزل و نصب ها در آکادمی باشگاه های بزرگی چون استقلال پرسپولیس شائبه برانگیز است و حدس و گمان هایی که در پی این عزل و نصب ها پیش می آید فقط و فقط باید از سمت و سوی مدیران که مسئولیت این اخراج ها و انتصاب ها را برعهده دارند شفاف سازی شوند.
اصغر حاجلیو را همه می شناسند. پیشکسوت خوشنام استقلال که پیش از این نیز در زمان مدیریت فتح الله زاده در آکادمی استقلال مسئولیت داشت و اتفاقا جوانانی مثل علی کریمی، آرش رضاوند، رضا آذری و ... را به فوتبال ایران معرفی کرد. عمو اصغر آبی ها فصل گذشته سرپرست استقلال بود و در نهایت با آمدن استراماچونی به دلایلی که آن هم از سوی باشگاه مسکوت ماند از این سمت کنار گذاشته شد تا امروز با عنوان جدید "رئیس آکادمی" دوباره بر مسند کار در باشگاه استقلال بازگردد.
تکلیف محمد مومنی هم مشخص است. شخصیت و دانش فنی مومنی بر هیچکس پوشیده نیست. محمد مومنی هم از آن دست پیشکسوتان با دانش استقلال است که از گذشته تا کنون کارنامه سفید و بی خط و خش او می تواند دلیلی آشکار باشد بر دلیل انتخابش به عنوان رئیس آکادمی توسط مدیران استقلال. اما امروز مدیران در باشگاه استقلال یک وظیفه بزرگ دارند. آن ها باید تمام و کمال شفاف سازی کنند و علت برکناری محمد مومنی را از آکادمی استقلال توضیح بدهند. مدیران استقلال این اجازه را ندارند و نخواهند داشت که با تصمیم گیری هایی که اذهان عمومی را با چالش مواجه می کند، شخصیت افراد را زیر سوال ببرند.
اهالی فوتبال امروز قطعا در پس همه این عزل و نصب ها فقط منتظر یک موضوعند؛ توضیح شفاف مدیران باشگاه درباره چرایی این انتصاب ها و اخراج ها...

 

بیشتر بخوانید:

چه کسی حرف سرمربی را وتو می کند؟!/دیسیپلینی که ایتالیایی نیست!

تگ ها


باشگاه استقلال آکادمی استقلال رئیس آکادمی استقلال محمد مومنی اصغر حاجیلو استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال